Reklama
Reklama
Tylko u nas

Roxie Węgiel ujawnia kulisy odejścia z produkcji TVP. "To nie dla mnie"

Roksana Węgiel (17 l.) to jedna z najbardziej znanych gwiazd młodego pokolenia. Niedawno nastolatka pojawiła się na jednym z show-biznesowych eventów. To właśnie tam postanowiła zdradzić nam, dlaczego nie zobaczymy jej w kolejnej produkcji TVP. Jej fani będą niemiło zaskoczeni.

Roxie Węgiel (posłuchaj!) przygodę z show-biznesem rozpoczęła od udziału w show "The Voice Kids". Nastolatka ostatecznie wygrała program. Następnie wzięła udział w konkursie Eurowizji dla dzieci. 17-latka zyskała sympatię widzów z całej Europy i Roxie znów wygrała.

Młoda gwiazdka postanowiła opowiedzieć nam, dlaczego nie zobaczymy jej w najnowszym sezonie tanecznego show.

Reklama

Roksana Węgiel opowiedziała o swoim zwolnieniu z TVP

Roxie Węgiel kilkanaście miesięcy temu występowała jako prowadząca show "You Can Dance - Nowa Generacja". Okazuje się, że w drugim sezonie jej nie zobaczymy. Postanowiliśmy zapytać, co doprowadziło do takiej sytuacji.

"Ja w ogóle nie czułam się dobrze w roli prowadzącej. Ja podjęłam taką decyzję po programie. Jeżeli bym dostała taką propozycję, to na pewno nie będę chciała brać udziału, bo ja serio o wiele lepiej czuję się na scenie jako piosenkarka. Więc tak sobie pomyślałam, że jeśli by była taka opcja, to raczej bym odmówiła, bo raczej nie czułam tego. Oczywiście fajny format, super dzieciaki, ale scenariusz i gotowe teksty to nie dla mnie, ja wolę spontaniczność i zawsze cenię sobie bycie sobą" - wyjawiła nam Roksana Węgiel.

Wychodzi więc na to, że TVP nie zaproponowało Roksanie poprowadzenia drugiego sezonu "You Can Dance - Nowa Generacja", ponieważ nie wspomniała ani słowem, że to ona zrezygnowała.

Roksana Węgiel - kariera i życie prywatne

Roksana Węgiel urodziła się 11 stycznia 2005 roku w Jaśle. Uczęszczała do Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Zaczęła również chodzić na lekcje śpiewu, niedługo później dołączyła do parafialnej scholi.

W 2013 roku rozpoczęła współpracę z Jasielskim Domem Kultury. Była członkinią hip-hopowej grupy tanecznej R-Revolution. W 2015 roku zagrała w teledysku do piosenki zespołu disco polowego Rompey "Mam obsesję".

Jest zwyciężczynią pierwszej edycji programu "The Voice Kids", "16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci" oraz 3. edycji programu tanecznego "Dance Dance Dance".

We wrześniu 2021 roku ukazał się teledysk do piosenki Magdy Beredy "Bluza w rozmiarze L", w którym Roksana Węgiel wystąpiła jako aktorka. Rok 2021 Roxie zakończyła występem na "Sylwestrze Marzeń z Dwójką 2021/2022".

Zobacz też:

Wiosenna Maffashion i Roxie Węgiel, kontra Bieniuk i Nowakowska w czerni promują biżuterię. Hot or not?

"The Voice of Poland". Jaką trenerką będzie Lanberry? "Jest serdeczną i pozytywną osobą" zdradza Viki Gabor

Roxie Węgiel ma nową fryzurę! Odcień włosów łudząco podobny do Holeckiej...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy