Reklama
Reklama

"Rolnik szuka żony": Klaudia śliczna i wymagająca? Fani: "A sama co da od siebie?"

"Rolnik szuka żony 9" nie miał łatwego startu. Dopiero wczoraj widzowie TVP mogli zobaczyć "odcinek zero" przedstawiający uczestników programu, a już pojawiły się gromy niezadowolenia. Pomimo krytyki nowego "Rolnika", program z pewnością będzie miał wysoką oglądalność. Tym razem w 9. edycji występują aż dwie rolniczki. 25-letnia Klaudia szuka w programie miłości. Jakie ma wymagania wobec drugiej połówki? Okazuje się, że dosyć wysokie!

W Niedzielę Wielkanocną TVP wyemitowała zerowy odcinek programu "Rolnik szuka żony". To już dziewiąta edycja popularnego, randkowego show osadzonego w wiejskiej rzeczywistości. Program, jak zawsze poprowadzi Marta Manowska. 

"Rolnik szuka żony": Klaudia jest śliczna i wymagająca?

W niedzielnym odcinku widzowie poznali ósemkę kandydatów. Co ważne - nie wszystkich zobaczymy jesienią w programie. Wśród nich jest 25-letnia Klaudia, która miała okazję zaznać "miejskiego" życia, ale ostatecznie wybrała spokojne otoczenie wsi. Lubi czytać książki i jeździć na rowerze. Zajmuje się własną plantacją świerków, a także pomaga rodzicom na roli.

Reklama

Mieszka z rodzicami, ale ma przygotowane miejsce do mieszkania z mężem i dziećmi - musi jeszcze tylko znaleźć odpowiedniego męża. A jakie wymagania ma Klaudia?

Co więcej, Klaudia ma też listę niepożądanych cech i zachowań, których nie chciałaby u swojego potencjalnego partnera.

Klaudia jest też jedyną uczestniczką programu, która jest wyznania prawosławnego. Deklaruje, że szuka osoby tego samego wyznania, ale nie mówi "nie" wyznawcom innych religii.

"Rolnik szuka żony 9". Fani odpowiadają: "A sama co da od siebie?"

I tak poirytowani widzowie "Rolnik szuka żony 9" kpią z wymagań uczestników programu (głównie z Tomasza R.), ale oberwało się też Klaudii. Fani pod zdjęciem i opisem uczestniczki na Instagramie skomentowali, że jest podobna do "królowej pieczarek".

Zobacz też:

Nowy "Rolnik szuka żony" to "hipokryzja level hard". Fani kpią z nowych uczestników "w sile wieku"

"Rolnik szuka żony". Znamy kandydatów, którzy chcą znaleźć miłość w programie

Marianna Dufek odnalazła "trudne pamiątki" po Durczoku! Pokazała je publicznie

Gwiazdy zdradzają swoje przepisy wielkanocne. Kiełbasa od Gessler, mazurek od Makłowicza

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony" | "Rolnik szuka żony 9"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy