Reklama
Reklama

Rolnik szuka żony jeszcze się nie zaczął, a widzowie już wściekli. Poszło o jednego z uczestników

"Rolnik szuka żony" będzie emitowany w TVP dopiero jesienią, a już nowa edycja wzbudza emocje. Wszystko przez dobór uczestników. Szczególnie jeden z nich nie przypadł do gustu widzom. Oto co zarzucają produkcji w związku z zaangażowaniem młodego gospodarza.

"Rolnik szuka żony". Do nowej edycji zgłosiły się trzy kobiety

Zerowy odcinek "Rolnik szuka żony" został pokazany dwa tygodnie temu. Przybliżono w nim sylwetki rolników i rolniczek, którzy zgłosili się do programu. Z tego grona tylko piątka weźmie udział w randkowym show. Będą to te osoby, które dostaną najwięcej listów od kandydatów. Tym razem do programu zgłosiły się aż trzy kobiety.

Reklama

Paweł z "Rolnik szuka żony" ma tylko 23 lata

Do "Rolnik szuka żony" zgłosił się 23-letni Paweł z Podlasia. Młody gospodarz pracę na wsi łączy ze studiami.  Jego pasją są biegi i piłka nożna. W programie szuka dziewczyny z “czystą kartą", która będzie pomocna, charyzmatyczna i będzie chciała założyć rodzinę i mieć dzieci.

"Jeszcze chcę, żeby od niej taka energia życiowa biła, np. że jak obudzę się przy niej, to zobaczę ten piękny uśmiech, to będę mógł pracować cały dzień" - mówił Paweł w rozmowie z Martą Manowską.

"Rolnik szuka żony". Widzowie niezadowoleni

Po wizytówce Pawła z "Rolnika" w sieci zawrzało. Widzowie byli zdziwieni, że tak młody mężczyzna nie znalazł partnerki w realnym życiu i próbuje to zrobić za pośrednictwem programu. Wielu uważa, że napiszą do niego tylko takie kandydatki, którym nie zależy na budowaniu relacji, ale na lansowaniu się w telewizyjnym show.

  • "Jest taki młody, że sam powinien znaleźć dziewczynę, a nie poprzez tv. Program powinien dać szansę na związek osobom co najmniej 30+";
  • "Następny, 23 lata on żony szuka";
  • "To nie jest wiek na szukanie żony i to w programie. Coś tu nie gra z tym kolesiem";
  • "Uważam, że uczestnicy tego programu powinni mieć ukończony 30 rok życia. Do tego czasu można postarać się znaleźć kogoś poza kamerami" - piszą widzowie programu.

A co wy sadzicie o nowych uczestnikach "Rolnik szuka żony"?

Zobacz też:

"Rolnik szuka żony": Knowania byłej Kuby o mało nie doprowadziły do rozpadu związku z Anną

Kuba z "Rolnika" planuje ślub, a już czyhają kłopoty. Kandydat Ani gęsto się tłumaczy

Manowska zabrała głos w sprawie "Rolnik szuka żony". Takich wieści nikt się nie spodziewał


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony" | Rolnik szuka żony 11 | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy