Reklama
Reklama

"Rolnik szuka żony". Bogusia oszukała inne uczestniczki?

W kolejnym odcinku "Rolnik szuka żony" widzowie zobaczyli pierwsze trudne momenty. Bogusia miała iść na spacer sama... a moczyła nogi w jeziorze z Krzysztofem!

W dzisiejszym odcinku "Rolnik szuka żony" jak zawsze nie brakowało emocji! U Krzysztofa było pełno energii, śmiechu i zabawy. Jednak ostatniego dnia Bogusia (faworytka widzów i samego rolnika) zdecydowała, że chce nieco  odpocząć i udała się na spacer. Miała iść sama, ale gdy wszyscy poszli spać, Krzysztof zdecydował się towarzyszyć wybrance.

"Rolnik szuka żony". Bogusia oszukała inne uczestniczki?

Tajemnicze schadzki uczestników "Rolnik szuka żony" to nie pierwszyzna. Nikt jednak nie spodziewał się, że zdarzy się to między Krzysztofem, a Bogusią. Udali się razem na spacer i tym samym mogli spędzić ten moment razem. Jak wyznał rolnik, moczyli nogi w jeziorze i udali się nawet do SAUNY!

Co na to inne uczestniczki?

Choć nie były zadowolone (szczególnie Swietłana, która w tym czasie spała), przyjęły to całkiem dobrze. W końcu to rywalizacja.

Reklama

Warto dodać, że Bogusia na razie zostaje faworytką Krzysztofa. Zdaniem rolnika na razie najbardziej się stara. IDZIE JAK BURZA!

Ślub w "Rolnik szuka żony". Wiemy, kim jest wybranek Marty Manowskiej

Rolnik szuka żony. "Stanisław nie dorósł do związków". Internauci nie zostawiają na rolniku suchej nitki

Paulina Łaba - Torres odwzorowała zdjęcie z mężem sprzed lat. Ale historia!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama