Reklama
Reklama

Roksana Węgiel jest zafascynowana postawą Dody. Jest jej inspiracją

Doda i Roksana Węgiel pojawią się na Polsat Hit Festiwal 2024, który odbędzie się w dniach 24 i 25 maja. Roksana Węgiel w jednym z wywiadów podzieliła się szczerą opinią na temat Dody. Wypowiedź młodej wokalistki tak się jej spodobała, że udostępniła ją na swoim Instagramie.

Roksana Węgiel i Doda na Polsat Hit Festiwal 2024

Roksana Węgiel dopiero co ochłonęła po osiągnięciu drugiego miejsca w "Tańcu z Gwiazdami", a już szykuje się do Polsat Hit Festiwal 2024. Utalentowana wokalistka przy okazji wyznała, za co ceni starszą od siebie koleżankę z branży - Dodę

Reklama

Roxie Węgiel jest zainspirowana Dodą. Mówi wprost co o niej myśli

Roksana Węgiel pojawi się na scenie w piątek, 24 maja w sekcji Radiowy Przebój Roku. Być może to tam widzowie na żywo będą mogli usłyszeć piosenkę, którą zachwyciła najwybitniejszego producenta muzycznego.

Podczas jednego z wywiadów Roksana Węgiel została zapytana o Dodę. Obie artystki znają się dość dobrze, a nawet więcej! Doda oficjalnie kibicowała Roxie w czasie jej zmagań na parkiecie. Wyznała nawet, że nie zgadza się z werdyktem finału 14 edycji. w której to Kryształową Kulę wygrała Anita Sokołowska. Tym razem za miłe słowa Roksana mogła się "odpłacić".

Roksana Węgiel jest zafascynowana postawą Dody. Jest jej inspiracją

Roksana zapytana o Dodę odpowiedziala wprost, że jest jej inspiracją. Wszystko przez jej wieloletnią postawę w branży i mocny charakter.

"Powiem szczerze, że inspiruje mnie pod względem tego, jaka jest. Tego, że nigdy nie pozwoliła stłamsić prawdziwej siebie. Zawsze miała swoje zdanie, wiedziała, co robi i po co to robi. Więc zdecydowanie pokłony w jej stronę za to, że taką drogę przebrnęła. Autentycznie. Bo nie sztuką jest przebrnąć tyle lat w show-biznesie, udając kogoś, kim się nie jest ona od początku była sobą i nadal jest" - mówiła Roksana Węgiel o Dodzie w rozmowie z ShowNews.

Zgadzacie się z Roksaną? Dodzie te słowa tak się spodobały, że udostępniła je na swoim Instastory.

Polsat Hit Festiwal 2024. Gdzie oglądać?

Transmisja z Polsat Hit Festiwal 2024 w piątek 24 maja i sobotę 25 maja rozpocznie się od godz. 20:00 w Polsacie.

Zobacz też:

Polsat Hit Festiwal w Sopocie - aktualności, gwiazdy, koncerty

Roxie Węgiel i Kevin Mglej do tej pory trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw

Kwiatkowski dostał propozycję nie do odrzucenia. Plotki, że się tam pokaże, okazały się prawdziwe

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | Doda | Polsat Hit Festiwal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy