Reklama
Reklama

Roxie Węgiel i Kevin Mglej do tej pory trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw

Plotki o sekretnym ślubie Roksany Węgiel i starszego od niej Kevina Mgleja od kilku tygodni elektryzowały fanów piosenkarki. Chociaż para oficjalnie nie potwierdziła sensacyjnych doniesień, wiele wskazywało na to, że zakochani zalegalizowali swój związek. Niedawno udało się w końcu rozwiać wszelkie wątpliwości.

Roxie Węgiel i Kevin Mglej poznali się dzięki muzyce

Roksana Węgiel i Kevin Mglej poznali się w studiu nagraniowym i od razu wpadli sobie w oko. Pierwsze wzmianki na temat ich romansu pojawiły się w mediach jeszcze w 2022 roku. Wtedy jednak zwyciężczyni Eurowizji Junior nie chciała się wgłębiać w szczegóły.

Reklama

Jakiś czas później okazało się, że producenta muzycznego i popularną wokalistkę połączyło prawdziwe uczucie.

"Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają falę show-biznesu" - mówiła w rozmowie z Plejadą.

W maju 2023 roku para ogłosiła, że jest zaręczona. Kevin Mglej i jego wybranka co chwilę powtarzali w wywiadach, że mają zamiar pobrać się jak najszybciej. Wiele wskazywało na to, że zakochani zalegalizują związek podczas tegorocznych wakacji.

Roksana Węgiel wzięła ślub w tajemnicy?

Ku wielkiemu zaskoczeniu fanów w mediach pojawiły się sensacyjne doniesienia o tym, że celebryci zdecydowali się na wcześniejszy ślub cywilny i zostali małżeństwem tuż po Wielkanocy.

Jak bowiem można zobaczyć w CEIDG, pod koniec marca celebrytka zmieniła nazwisko i wpisana jest jako Roksana Węgiel-Mglej  - przekazali dziennikarze Na Temat.

Niedługo po tym fani wypatrzyli obrączkę na palcu piosenkarki, jednak para oficjalnie nie potwierdziła plotek.

Teraz jednak domysły internautów w pełni się potwierdziły - parę dni temu w social mediach pojawiło się zdjęcie zakochanych, które zostało zrobione pod urzędem stanu cywilnego.

Roxie Węgiel i Kevin Mglej szykują się na do kolejnego ślubu

Jak udało się ustalić dziennikarzom serwisu Jastrząb Post, Roxie Węgiel i Kevin Mglej zalegalizowali swoją relację... w Wołominie.

Choć zakochani prawnie są już małżonkami, niebawem mają zamiar wziąć kolejny ślub i powiedzieć sobie sakramentalne "tak" przed ołtarzem.

Tym razem celebryci nie mają zamiaru ukrywać tego faktu i zapowiedzieli, że pochwalą się zdjęciami z wesela.

Zobacz też:

Joanna Opozda w krótkiej sukience na komunii chrześnicy. Fani podzieleni

Mama Roxie Węgiel przerwała milczenie ws. konfliktu z córką? Wymowne słowa

Wieści od Roxie Węgiel nadeszły przed południem. Ledwie potwierdziła ślub, a teraz to. Płyną gratulacje

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | Kevin Mglej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy