Reklama
Reklama

Media huczały od plotek ws. Roksany Węgiel i jej najbliższych. Teraz padły wymowne słowa

Roksana Węgiel jest w centrum zainteresowania ze względu na ślubną ceremonię, która owiana jest wielką tajemnicą. Z tego powodu nieczęsto wypowiada się o najbliższych. Układ ten działa w dwie strony, ponieważ oni też nieczęsto mówią o Roksanie. Tym razem wyjątek zrobiła mama, Edyta Węgiel. Jej słowa szybko wzbudziły podejrzenia, co do rodzinnego konfliktu...

Roksana Węgiel zawsze mogła liczyć na rodzinę

Roksana Węgiel należy do grona najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju. W przypadku dziewczyny udana kariera idzie w parze z ułożonym życiem uczuciowym. Prywatnie jest partnerką muzycznie uzdolnionego Kevina Mgleja. Rodzina gwiazdy również przez wiele lat cieszyła się z sukcesów córki i publicznie zabierała głos w jej sprawie. 

Roksana jest córką Edyty i Rafała, którzy niewiele wspólnego mają z karierą muzyczną. On jest przedstawicielem handlowym, a ona jeszcze niedawno zajmowała się usługami kosmetycznymi. Dziewczyna ma też braci, Maksymiliana i Tymoteusza. Dziś sprawy nieco się zmieniły i rodzina nie jest zbyt aktywna w mediach społecznościowych. Jedynie mama od czasu do czasu publikuje fotografie z życia prywatnego... choć bez córki. Ostatnie zdjęcia z najstarszą pociechą znalazły się na jej Instagramie podczas zeszłorocznego Dnia Dziecka. Niewiele zapowiada, by miało się to zmienić.

Reklama

Nowe wieści o rodzinie Roksany Węgiel. Media huczały od plotek

Jeszcze niedawno wiele mówiło się o konflikcie między Roksaną a jej bliskimi. Media huczały od plotek na temat tego, że ojciec wokalistki miał przelewać zyski na swoje konto. Podobno pieniądze gwiazdy były zabezpieczone u niego jedynie do uzyskania przez nią pełnoletniości, ale cała umowa została zawarta... ustnie. Jedynym świadkiem rzekomej sytuacji miała być mama Roksany, co z kolei było powodem nieścisłości na etapie otrzymania dowodu osobistego przez nastolatkę.

Plotki zdawały się potwierdzać życzenia, które tata Roksany udostępnił w jej urodziny:

"Spróbuję szanować fakt, że decyzje, które podejmujesz, są Twoje, ale musisz zrozumieć, że dla mnie zawsze będziesz moją małą dziewczynką. Nie mogę już nosić Cię w moich ramionach, ale zawsze będę nosił Cię w moim sercu. Jestem z Ciebie dumny! Kocham Cię, Tata!".

Mama Roksany przerwała milczenie. Padły wymowne słowa

Ostatnio głos zabrała również mama Roksany. Najpierw udostępniła nagrania z wycieczki rowerowej, podczas której towarzyszyli jej wszyscy najbliżsi członkowie rodziny, oprócz Roksany. Po fotografiach na jej Instastories pojawił się wymowny cytat:

"Duch Święty nie czyni spraw łatwiejszymi, nie usuwa z drogi problemów i przeciwników. Ale wprowadza w nasze życie harmonię i pokój, które czynią nas wolnymi".

Portale plotkarskie rozważają, czy możliwe, by słowa gwiazdy były skierowane do córki lub nawiązywały do jej życiowych wyborów. Choć wydaje się, że jest to daleko idący wniosek, niektórzy zdają się nie mieć wątpliwości. Te raczej zostaną rozwiane dopiero na etapie publikowania fotek z wesela. Prawdopodobnie wtedy Roksana pochwali się obecnością i wsparciem (lub też nie) ukochanych rodziców.

Czytaj też:

Najpierw plotki o szybkim ślubie, a teraz takie wieści. Roksana Węgiel przerywa milczenie

Ile dać do koperty na komunię? Roxie Węgiel rozwiewa wątpliwości

Same niespodzianki na Polsat Hit Festiwal 2024. To oni wystąpią w piątek, 24 maja

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy