Reklama
Reklama

Wcześniej nie chciała o tym mówić, dopiero teraz Węgiel oficjalnie potwierdziła wieści

Roxie Węgiel zdecydowanie ma teraz dobry czas. Jej kariera rozwija się w szalonym tempie, w „Tańcu z gwiazdami” radzi sobie fenomenalnie, a prywatnie także jest szczęśliwa. Wedle doniesień, jest już nawet po ślubie cywilnym. Jak się okazuje zanim (rzekomo) przypieczętowali swoją miłość w urzędzie, wykonali wobec siebie inny gest, który jeszcze długo będzie im przypominał o łączącym ich uczuciu.

Miłość Roxie Węgiel i Kevina Mgleja kwitnie

Roxie Węgiel i Kevin Mglej są ze sobą od nieco ponad roku. Tak do końca nigdy nie zdradzili, kiedy postanowili być razem, ale za to wiadomo, że informacja o ich związku wypłynęła zimą ubiegłego roku. Kilka miesięcy później oboje wiedzieli już, że chcą być razem na dobre i na złe i na potwierdzenie tego zaręczyli się.

A dziś ponoć są już po ślubie. Wskazują na to obrączki, które noszą na serdecznym palcu, a także podwójne nazwisko Roxie w ewidencji jej działalności.

Reklama

Sami zainteresowani jednak nie potwierdzili dotąd rzekomego faktu zawarcia małżeństwa. Za to piosenkarka potwierdziła coś innego, co także ma związek z jej ukochanym.

Roxie Węgiel i jej ukochany zrobili sobie tatuaże z inicjałami

Związek Roxie Węgiel i Kevina Mgleja od początku budził wielkie emocje i nie brakowało osób, które twierdziły, że nie przetrwa zbyt długo. Zakochani jednak za nic mają krytyczne uwagi pod swoim adresem i do dziś są ze sobą szczęśliwi.

Jak się okazuje, parę miesięcy temu na dowód swojej miłości postanowili przyozdobić swoje dłonie tatuażami z inicjałami drugiej połówki. Roxie dopiero teraz potwierdziła, że faktycznie zrobili sobie malunki z pierwszą literą imienia.

"Wiesz co, to było jakoś w grudniu? Nie chciałam ostentacyjnie pokazywać ludziom: o, robię dziarę. Nie chciałam z tego robić jakiejś wielkiej rzeczy, bo to jest tylko ciało. Mamy matchy dziarki z Kevinem" - wyznała w rozmowie z Eską.

Co ciekawe, dodała, że to wcale nie jej pierwszy tatuaż, gdyż już wcześniej zdecydowała ozdobić swoje ciało nutką.

Zobacz też:

Wieści nadeszły nad ranem. Dagmara Kaźmierska wyjawiła prawdę ws. Kevina i Roxie

Roxie Węgiel oficjalnie ogłosiła. Najpierw "sekretny ślub", a teraz taka nowina

Roxie Węgiel i Kevin Mglej są już małżeństwem? Ojciec piosenkarki zabrał głos w sprawie ślubu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy