Reklama
Reklama

Roxie Węgiel i Kevin Mglej są już małżeństwem? Ojciec piosenkarki zabrał głos w sprawie ślubu

Sensacyjne plotki na temat rzekomego ślubu, który w tajemnicy mieli wziąć jeszcze w marcu Kevin Mglej i Roksana Węgiel, zelektryzowały fanów piosenkarki. Choć sami zainteresowani do tej pory milczą w tej sprawie i nie potwierdzili, ani nie zdementowali tych rewelacji, o komentarz w tej sprawie pokusił się ojciec zwyciężczyni Eurowizji Junior.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są już małżeństwem?

Roksana Węgiel i Kevin Mglej od kilku miesięcy nie kryją się ze swoimi planami i otwarcie przyznają, że zależy im na zalegalizowaniu związku. Chociaż piosenkarka i jej wybranek wciąż utrzymują, że ceremonia jest jeszcze przed nimi, w sieci roi się od plotek i wiele osób sugeruje, że celebryci mogli już jakiś czas temu uprawomocnić swoją relację.

Reklama

Wszystko zaczęło się, gdy wyszło na jaw, że zwyciężczyni Eurowizji Junior zmieniła swoje nazwisko w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" widnieje tam jako Roksana Węgiel-Mglej. Czy oznacza to, że zakochani zdecydowali wziąć ślub w tajemnicy przed wszystkimi?

Ojciec Roxie Węgiel komentuje plotki o ślubie piosenkarki

Reporterzy serwisu Party postanowili zasięgnąć informacji u źródeł i skontaktowali się w tej sprawie z ojcem Roksany Węgiel. Okazało się jednak, że mężczyzna wie na temat ślubu 19-latki.

"Nic mi na ten temat nie wiadomo" - wyznał w rozmowie z dziennikarzami.

O komentarz nie pokusili się też sami zainteresowani. Chociaż wielu fanów sugerowało, że para niebawem pochwali się informacją o zawarciu małżeństwa, jak do tej pory piosenkarka i producent muzyczny milczą w tym temacie.

Według nieoficjalnych informacji celebryci mogli zalegalizować swoją relację pod koniec marca. Nawet jeśli się tak stało, wiele wskazuje na to, że nie zrezygnują z powiedzenia sobie sakramentalnego "tak" przed ołtarzem.

"Ślub Roksany i Kevina odbędzie się już w drugiej połowie sierpnia. Jeśli Roxie dojdzie do finału Tańca z Gwiazdami, to i tak będzie miała sporo czasu na przygotowania. Goście dostali już tzw. save the date, reszta jest jednak trzymana w wielkiej tajemnicy" - przekazał anonimowy informator w rozmowie z serwisem Party.

Zobacz też:

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są już małżeństwem? Piosenkarka zmieniła nazwisko

Sensacja w 6. odcinku "Tańca z Gwiazdami". Cała Polska usłyszała płomienne wyznanie

Nowe wieści ws. ślubu Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. Internauci mają dowody

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | Kevin Mglej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy