Reklama
Reklama

Ledwie Roxie Węgiel potwierdziła ślub, a teraz to. Płyną gratulacje

Wieści o ślubie Roksany Węgiel (19 l.) i Kevina Mgleja (27 l.) obiegły media tuż po Wielkanocy. Najpierw tabloidy wyśledziły, że wokalistka zmieniła nazwisko w CEIDG na dwuczłonowe, potem dopatrzyły się obrączek na palcach zakochanych. Teraz piosenkarka sama potwierdziła, że jest żoną, po czym zaskoczyła wszystkich wymownym zdjęciem. W komentarzach natychmiast posypały się gratulacje.

Roxie węgiel potwierdziła. Jest żoną

Roksana Węgiel przez długi czas wodziła media za nos i w żaden sposób nie komentowała rewelacji dotyczących jej ślubu z Kevinem Mglejem. Nie odpowiadała na pytania zadawane w komentarzach, a partnera publicznie konsekwentnie nazywała jedynie ukochanym lub miłością swojego życia. Bardzo się pilnowała, żeby nigdzie nie padło słowo mąż, i przestała nawet nazywać go narzeczonym, co jeszcze dolało oliwy do ognia.

Reklama

Wszystko zmieniło się jednak w miniony piątek. Roksana Węgiel oficjalnie potwierdziła, że wzięli ślub. Zrobiła to wprawdzie dość lakonicznie, ale wystarczyło. Na InstaStories piosenkarki ukazało się krótkie nagranie przedstawiające Kevina Mgleja świętującego ważny moment w swojej agencji marketingowej. Nagranie podpisała krótko:

"Jestem dumna mężu!"

Choć to tylko trzy słowa, to przekaz jest zdecydowanie mocniejszy. Cała opinia publiczna może teraz odetchnąć i przestać żyć w domysłach. Jakby tego było mało, to w sobotnie popołudnie na profilu Roxie Węgiel ukazało się wymowne zdjęcie.

Roxie Węgiel pokazała romantyczny kadr z mężem

19-latka jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych, w których dba także o dobry kontakt ze swoimi fanami. Można było więc przypuszczać, że lakoniczna informacja na story to za mało i piosenkarka zaraz pokusi się o nieco szerszą publikację. Nie do końca się to sprawdziło, bowiem żona Kevina Mgleja znów była oszczędna w słowach. Wrzuciła natomiast zdjęcie, które mówi samo za siebie.

W sobotę na instagramowym profilu Roksany Węgiel ukazało się zdjęcie na którym widać ją samą czule całującą ukochanego. W ręku artystka dzierży okazały bukiet złożony między innymi z białych róż. Nie brakuje głosów, że mógł być to kadr ze ślubu cywilnego zakochanych.

Fani artystki docenili ten gest i pilnie ruszyli do komentowania. Oczywiście posypało się mnóstwo gratulacji.

  • "Jesteście najpiękniejszą parą"
  • "No to gratulacje"
  • "Szczęścia kochani"
  • "Super razem wyglądacie"
  • "Szczęścia, powodzenia życzę"

Cała nasza redakcja oczywiście dołącza do życzeń.

Zobacz także:

Ile dać do koperty na komunię? Roxie Węgiel rozwiewa wątpliwości

Roksana Węgiel i Kevin Mglej już tego nie ukryją. Zdjęcia potwierdziły. Jest tak, jak ludzie myśleli

Najpierw plotki o szybkim ślubie, a teraz takie wieści. Roksana Węgiel przerywa milczenie


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | Kevin Mglej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy