Reklama
Reklama

Robert Kupisz „nadepnął na odcisk” Monice Olejnik. Odegrała się na wizji

Robert Kupisz poznał Monikę Olejnik zanim stał się sławnym projektantem. Ich drogi splotły się przy okazji jednej z sesji okładkowych. Wówczas mężczyzna trudnił się fryzjerstwem i próbował uratować wygląd prezenterki. Za próbę pomocy odpłaciła mu gniewem.

Olejnik ścięła się z Kupiszem. Poszło o włosy

Robert Kupisz zanim został wziętym polskim projektantem mody, trudnił się fryzjerstwem. Już wtedy miał okazję współpracować ze śmietanką towarzyską znaną w świecie show-biznesu. Pewnego dnia na jego drodze stanęła Monika Olejnik, którą mężczyzna miał przygotować do sesji okładkowej. Niestety, jej włosy nie były w zbyt dobrej kondycji, więc Kupisz zaproponował proste rozwiązanie, które poprawiłoby ich wygląd.

"Jeszcze wtedy robiłem ją na okładkę. No i miała te włosy z tyłu, tak jakoś wycieniowane i były takie cztery włosy, które po prostu tam wystawały. "Monika obetnę cię, wyrównam ci te końcówki, to będziesz miała je zdrowsze" - powiedział w rozmowie z Żurnalistą.

Reklama

Jak zapowiedział, tak też zrobił, ale dziennikarka nie była zadowolona z efektu i ostatecznie zaczęła robić fryzjerowi wyrzuty.

"Ciachnąłem, a Monika, że ona ma te włosy za krótkie, że idzie do telewizji, a tutaj jej brakuje tych czterech centymetrów" - dodał.

Olejnik przeniosła prywatne konflikty do pracy. Tak to się skończyło

Prezenterka, siedząc na fotelu, starała się obrócić całą sprawę w żart i stwierdziła, że wsadzi fryzjera do więzienia. Choć wówczas jej słowa wydawały się niegroźne, zmartwiły mężczyznę, gdy padły na antenie.

"Zaczęła żartować: "ja cię do więzienia wsadzę". To był taki żart. Później był program o mnie i ona rzuciła tym dowcipem "Tak mnie obciął, że chciałam go do więzienia wsadzić" - opowiadał.

Mężczyzna zaznaczył, że jego zdaniem z ruchów prezenterki dało się wyczytać zdenerwowanie spowodowane utratą cennych włosów.

Zobacz też:

Monika Olejnik kończy 67 lat. Oto, jak się zmieniała przez lata. Zwróćcie uwagę na uśmiech

Monika Olejnik szaleje z 15 lat młodszym ukochanym. Pasują do siebie?

Monika Olejnik i Kinga Rusin zaczęły wariować na ulicy. Wszystko zostało nagrane. Dantejskie sceny

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Olejnik | Robert Kupisz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy