Reklama
Reklama

Monika Olejnik i Kinga Rusin zaczęły wariować na ulicy. Wszystko zostało nagrane. Dantejskie sceny

Kinga Rusin (52 l.) i Monika Olejnik (66 l.) "zwariowały" po wygranej Igi Świątek. Kobiety w przypływie radości opublikowały w social mediach post. Na filmiku tańczą, a dokładnie wykonują "taniec radości". Popisy gwiazd spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem internautów i innych gwiazd show-biznesu.

Kinga Rusin i Monika Olejnik udostępniły niezwykłe nagranie

Kinga Rusin i Monika Olejnik nie kryły radości po wygranej Igi Świątek na kortach Rolanda Garrosa. Udostępniły jak tańczą - pełne radości i dumy. We wpisie nie zabrakło wzruszających podziękowań skierowanych do polskiej zawodniczki.

"Iga, dziękujemy! Dzięki Tobie tańczymy z Kingą w #Paris "taniec radości". Gratulacje dla całego Twojego zespołu. Piękne słowa o Tacie!".

Iga Świątek we wzruszający sposób podziękowała bliskim

Kobiety swoim wpisem nawiązały do wzruszających słów o tacie, które Iga Świątek wypowiedziała w sobotę, zaraz po finale z Muchovą.

"Tato, gdyby nie Ty, nie byłoby mnie tutaj" - powiedziała zawodniczka.

Reklama

"Przepraszam za to, że czasem byłam trudna, postaram się poprawić. Wiem, że wygraliśmy ten turniej, ale nie było łatwo. Nie mieliśmy tu żadnej przerwy, teraz możemy się cieszyć. Dziękuję wam" - podziękowała też innym bliskim oraz wszystkim, którzy wspierali ją w wędrówce po wygraną.

Tomasz Świątek sam był sportowcem. Lata temu uprawiał wioślarstwo. Na igrzyskach olimpijskich w Seulu w 1988 r. rywalizował w czwórce podwójnej. Razem ze Sławomirem Cieślakowskim, Mirosławem Mrukiem i Andrzejem Krzepińskim zajęli siódme miejsce. Brał także udział w mistrzostwach świata.

Rusin i Olejnik w pełni wykorzystały sportowy czas

Kinga Rusin i Monika Olejnik spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem swojego zabawnego filmiku. Nie da się ukryć, że wspólne kibicowanie niemal zawsze łączy ludzi. Kinga Rusin napisała na Instastories, że z emocji trzęsą jej się ręce. Monika Olejnik musiała wręcz wybiegać emocje - z samego rana podzieliła się informacją, że biega po paryskich ulicach.

"Z tej radości po prostu z Moniką Olejnik oszalałyśmy. Takiego tańca jeszcze Roland Garros nie widział. Dziękujemy za te emocje Iga Świątek i Karolina Muchova. Wielkie gratulacje dla Igi za trzecie zwycięstwo w Paryżu! Tak rodzi się legenda" - napisała Kinga Rusin w sieci.

Kinga Rusin i Monika Olejnik docenione przez internautów

Iga Świątek nie skomentowała wideo, ale zrobiło to wiele innych gwiazd oraz fanów dziennikarek. Niektórzy nawet uzewnętrznili się, wyznając, że dziękują Idze za wszystkie małe radości, które zaprosiła do domów swoich fanów. Inni po prostu podziękowali za uśmiech, który na ich twarzach wywołał taniec Olejnik i Rusin.

"Piękne układ, piękne kobiety, wszystko gra";

"Zwariowały ze szczęścia kobietki, a ja się popłakałam ze szczęścia przed telewizorem dzięki Idze";

"O cię panie, no cudny taniec, ale i okazja cudna" - miłe słowa padały w komentarzach.

W gronie zachwyconych tańcem celebrytów znalazła się m.in. Anna Kalczyńska-Maciejowska czy Marta Kuligowska. Serduszko pod wpisem zostawiła także wokalistka Natalia Szroeder.

Iga Świątek ma teraz chwilę na odpoczynek po zwycięstwie we French Open. Polka do gry wróci 26 czerwca, gdy wystartuje turniej WTA 250 na kortach trawiastych w Bad Homburg.

Czytaj też:

Iga Swiątek wygrywa we Francji! Wszystko dzięki Strasburgerowi i Rusin?

Tak Monika Olejnik prowadzi samochód: modnie i niebezpiecznie. Ekspert zabrał głos [POMPONIK EXCLUSIVE]

Monika Olejnik apeluje do polskich polityków. Wspomina też Marię Kaczyńską

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Olejnik | Kinga Rusin | Iga Świątek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy