Reklama
Reklama

Monika Olejnik apeluje do polskich polityków. Wspomina też Marię Kaczyńską

Monika Olejnik w dość nietypowy sposób postanowiła zaapelować do przedstawicieli polskiej klasy politycznej i na swoim instagramowym profilu opublikowała wspólną fotografię z Marią Kaczyńska. Pod zdjęciem zwróciła się bezpośrednio do rządzących, by ci "skończyli z podziałami". Czy odważny manifest dziennikarki spotka się z odzewem ze strony polityków?

Monika Olejnik triumfuje nad TVP

Monika Olejnik jest niezwykle aktywna w social mediach. Dziennikarka nie ujawnia co prawda zbyt wielu faktów z życia prywatnego, chętnie jednak komentuje wszelkie wydarzenia społeczno-polityczne. Ostatnio prezenterka z radością poinformowała o tym, że udało jej się zwyciężyć batalię sądową z Telewizją Polską. Gwiazda TVP skierowała sprawę do sądu po tym, jak telewizja publiczna parę lat temu zaprezentowała materiał przedstawiający nieprawdziwe informacje na jej temat.

Reklama

"Telewizja publiczna sugerowała w swoich manipulacjach, że kamienica, w której mieszkam, była powiązana ze złodziejską prywatyzacją. Dzisiaj zapadł wyrok, w którym Sąd Apelacyjny utrzymał wyrok I instancji i potwierdził, że wszystkie te sugestie wobec mnie były nieprawdziwe i nieuprawnione" - obwieściła Monika Olejnik, nie kryjąc satysfakcji.

"Sąd podkreślił też, że dziennikarze naruszyli standardy pracy dziennikarskiej. Telewizja ma mnie przeprosić przy głównych »Wiadomościach« dwukrotnie i cztery razy w TVP Info. Sąd zasądził też kwoty na Caritas i Fundację TVN. Wyrok jest prawomocny" - czytamy w treści wpisu.

Monika Olejnik publikuje zdjęcie Marii Kaczyńskiej

Ostatnio na instagramowym koncie dziennikarki dość niespodziewanie pojawiło się zdjęcie Marii Kaczyńskiej, która wraz z 95 innymi osobami zginęła w katastrofie smoleńskiej w 2010 roku. Pod fotografią, na której widzimy małżonkę Lecha Kaczyńskiego w towarzystwie Moniki Olejnik, dziennikarka zwróciła się do polskich polityków.

Swój obszerny wpis rozpoczęła od cytatu z piosenki zespołu Kult - "Arahja" [posłuchaj!].

"Mój dom murem podzielony Podzielone murem schody. Po lewej stronie łazienka. Po prawej... Moje ciało murem podzielone. Dziesięć palców na lewą stronę. Drugie dziesięć na prawą stronę. Głowy równa część na każdą stronę" - cytuje zagadkowo 66-latka.

Następnie prowadząca "Kropkę nad i" skupiła się na dokonaniach Marii Kaczyńskiej.

"Od lat apeluję #proszę, ale nic się nie zmieniło - niestety #Polska jest bez sensu podzielona! Nie poddaję się i przypominam: Pani Maria Kaczyńska nigdy nie dzieliła, zawsze łączyła! Po 13. latach warto się opamiętać - politycy skończcie wreszcie z podziałami. Niech skończy się piekło rodzin. Niech się skończy, to szaleństwo! Zacznijmy myśleć o przyszłości, bez agresji. Z nadzieją!" - podsumowuje apel doświadczona dziennikarka.

Czy politycy odniosą się do wpisu Moniki Olejnik?

Zobacz też:

Monika Olejnik jest ponad prawem. Dziennikarka zaparkowała na zakazie i udała się na zakupy 

Monika Olejnik: Plotki o jej rodzinie to jednak prawda. Tak ją traktują

Tomasz Ziółkowski i Monika Olejnik wybrali się na premierę "Mocy przeznaczenia" Giuseppe Verdiego


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Olejnik
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy