Reklama
Reklama

Monika Olejnik szaleje z 15 lat młodszym ukochanym. Pasują do siebie?

Monika Olejnik pojawiła się niedawno na jednej z warszawskich imprez branżowych w towarzystwie swojego młodszego o 15 lat ukochanego. Tomasz Ziółkowski i Monika prezentowali się znakomicie.

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski - historia miłości

Okazuje się, że Monikę Olejnik i Tomasza Ziółkowskiego połączyła miłość do radia. Mężczyzna miał 23 lata i dopiero stawiał pierwsze kroki w świecie dziennikarstwa. W połowie lat 90. trafił do Polskiego Radia, gdzie poznał Monikę Olejnik. Kobieta była od niego o 15 lat starsza jednak to nie przeszkodziło im w nawiązaniu gorącego romansu. Większość znajomych nie dawała im żadnych szans, jednak oni udowodnili, że są dla siebie stworzeni.

"Koledzy radzili Tomaszowi: daj sobie spokój, to nie jest kobieta dla ciebie, nie masz u niej szans. O nim natomiast mówiono, że lubi bywać na salonach, że czuje się jak ryba w wodzie wśród celebrytów i chce zrobić karierę dzięki znajomościom Olejnik. Monika i Tomasz konsekwentnie nie reagowali na plotki" - mówiła w jednym z wywiadów dla "Show" osoba z otoczenia pary.

Reklama

Obecnie tworzą bardzo udany związek. Należy też wspomnieć, o tym, że niedługo zbliża się ich trzydziesta rocznica zażyłej relacji.

Zobacz też: Monika Olejnik i Kinga Rusin zaczęły wariować na ulicy. Wszystko zostało nagrane. Dantejskie sceny

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski na imprezie

Niedawno Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski pojawili się wspólnie na jednej z warszawskich imprez. Para chętnie pozowała fotografom do zdjęć. Trzeba przyznać, że oboje prezentowali się znakomicie. Dzieląca ich różnica wieku była niezauważalna.

Zobacz też:

Iga Swiątek wygrywa we Francji! Wszystko dzięki Strasburgerowi i Rusin?

Tak Monika Olejnik prowadzi samochód: modnie i niebezpiecznie. Ekspert zabrał głos [POMPONIK EXCLUSIVE]

Monika Olejnik apeluje do polskich polityków. Wspomina też Marię Kaczyńską


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Olejnik | Tomasz Ziółkowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy