Reklama
Reklama

Robert Janowski nie mógł powstrzymać się od komentarza. Tak ocenił Rafała Brzozowskiego w roli prowadzącego

Wielkie zmiany w mediach publicznych trwają już od kilku dobrych miesięcy i nic nie wskazuje na to, by niebawem miało się to zmienić. Ku ogromnemu zdziwieniu fanów programu "Jaka to melodia", do prowadzenia teleturnieju po wieloletniej przerwie wraca Robert Janowski. Słynny prezenter postanowił zabrać głos w tej sprawie. Co sądzi na temat swojego poprzednika?

"Jaka to melodia" wciąż bawi polskich widzów

Program "Jaka to melodia?" jest jednym z najpopularniejszych i zarazem najdłużej emitowanych muzycznych teleturniejów w historii polskiej telewizji. Słynny quiz zadebiutował na antenie TVP ponad dwadzieścia pięć lat temu. Cykl przez dwie dekady prowadzony był przez Roberta Janowskiego.

Jednak po tym, jak prezesem Telewizji Polskiej został Jacek Kurski, prezenter nie zaakceptował nowych warunków współpracy i zakończył swoją przygodę z publicznym nadawcą.

Reklama

Wtedy jego miejsce zajął Norbi, jednak szybko okazało się, że piosenkarz nie sprawdził się w nowej roli i nie zdobył uznania widzów oraz producentów. Autor przeboju "Kobiety są gorące" został zastąpiony przez Rafała Brzozowskiego.

Robert Janowski wraca do "Jaka to melodia?"

W wyniku ostatnich zmian przeprowadzanych na Woronicza doszło do zaskakujących roszad personalnych. Pracę w TVP straciło wielu prowadzących "Pytania na śniadanie", a  z "Kołem fortuny" musiał pożegnać się Norbi i towarzyszącą mu na ekranie Izabella Krzan. Na tym się nie skończyło.

Niedawno okazało się, że do "Jaka to melodia?" po wielu latach przerwy powraca były prowadzący - Robert Janowski.

Na nowe odcinki z udziałem słynnego aktora musicalu "Metro" widzowie będą musieli jednak jeszcze trochę poczekać.

"Takie są plany, żeby wrócić jeszcze na jesienną ramówkę, ale jeszcze nikt nie powiedział ostatniego słowa, ani też ja, ani też druga strona. Jeszcze mamy trochę czasu, jak to już będzie na pewno, wtedy Państwa poinformuję" - zdradził w rozmowie z serwisem Shownews.

Robert Janowski zabiera głos w sprawie Rafała Brzozowskiego

Przy okazji prezenter został zapytany o to, jak ocenia poprzedniego gospodarza "Jaka to melodia" - Rafała Brzozowskiego.

"Ja nie jestem jego rodzicem, to generalnie mnie nie interesuje" - odpowiedział krótko i dosadnie.

Choć komentarz Roberta Janowskiego była bardzo zwięzły, wypowiedź prezentera można uznać za niezwykle wymowną.


Zobacz też:

Fatalne wieści dla "Jaka to melodia". Na Brzozowskiego padł blady strach

Smutek w "Jaka to melodia?". Rafał Brzozowski nagle przekazał wieści o ogromnej stracie

Rafał Brzozowski traci pracę w "Jaka to melodia". Wiemy kto poprowadzi show

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Janowski | Rafał Brzozowski | Jaka to melodia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy