Reklama
Reklama

Radosna nowina z domu polskiego gwiazdora wywołała lawinę reakcji. To już jego drugie dziecko

Vito Bambino ma za sobą wyjątkowo aktywny czas. Artysta przez ostatnie miesiące dużo czasu poświęcał trasie koncertowej Męskiego Grania. O swoim życiu prywatnym mówił raczej niewiele, dlatego dla wielu osób zaskoczeniem może być informacja, że muzyk właśnie powitał na świecie drugą pociechę. Wiemy, jakie imię otrzymała jego córka.

Vito Bambino został ojcem po raz drugi

Mateusz Dopieralski, bo takie dane widnieją w dowodzie artysty lepiej znanego jako Vito Bambino (posłuchaj), prężnie rozwija swoją karierę muzyczną już od ponad 20 lat. Na swoim koncie ma szereg udanych współprac z najpopularniejszymi polskimi gwiazdami, między innymi z Dawidem PodsiadłoDarią Zawiałow, Kaśką SochackąSanah, Quebonafide czy PRO8BL3M. Utwór "Za daleko" (posłuchaj), który nagrał wraz z Mrozem, zapewnił mu w 2023 roku nagrodę Fryderyka.

Reklama

Vito Bambino to nie tylko ceniony muzyk, ale także aktor z bogatym doświadczeniem. Grał w sztukach, spektaklach, przedstawieniach, głównie na terenie Niemiec, gdzie jako dwulatek wyemigrował wraz z rodziną. Od 2012 roku zaczął się pojawiać również na ekranie, w niemieckich pozycjach telewizyjnych.

Prywatnie jest szczęśliwym mężem Agaty Di Prima-Dopieralski, która swoje egzotyczne nazwisko zawdzięcza pochodzeniu. Kobieta jest bowiem pół Niemką, pół Sycylijką. Dopieralski sam ma zresztą podwójne obywatelstwo - polskie i niemieckie. Małżonkowie wychowują wspólnie syna, Amara, a niedawno na świat przyszło ich drugie dziecko. Radosną nowiną podzieliła się na Instagramie Agata.

Vito Bambino wybrał dla córki nietypowe imię

Na instagramowym profilu Agaty Di Prima-Dopieralski ukazała się w sobotę urocza galeria czarnobiałych zdjęć. Fotografie przedstawiają ją, jej męża oraz ich nowonarodzoną córeczkę. Do zdjęć żona muzyka dołączyła krótki opis:

"Dzień dobry świecie. Hava Luna Zelda już jest" - napisała.

Pod postem natychmiast posypały się komentarze. Przyjaciele i fani rodziców małej Havy Luny Zeldy pospieszyli z gratulacjami.

  • "Jakie cudowne zdjęcie";
  • "Gratulacje";
  • "Pozdrowienia!";
  • "Witamy na świecie".

Małżonkowie wychowują już prawie 4-letniego synka, Amara. Teraz ich rodzina powiększyła się o córeczkę. Redakcja Pomponika gratuluje i wita na świecie!

Zobacz także:

Robert Lewandowski poplątał się w zeznaniach. Błaszczykowski mówi, jak było naprawdę

Przed laty była gwiazdą "M jak miłość", nagle usunęła się w cień. Wypadek zaważył na jej karierze

Magdalena Ogórek potwierdziła krążące plotki. Zwolnienie z TVP, a teraz takie słowa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Vito Bambino
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy