Reklama
Reklama

Magdalena Ogórek potwierdziła krążące plotki. Zwolnienie z TVP, a teraz takie słowa

Magdalena Ogórek w wyniku wielkiej przebudowy Telewizji Polskiej musiała pożegnać się ze swoją pracą w TVP Info. W związku z tym jej wierni fani zastanawiają się, czy jeszcze kiedyś będą mogli znów zobaczyć ją na ekranie. Okazuje się, że odpowiedź na to pytanie nie jest taka oczywista.

Magdalena Ogórek zrobiłą w mediach zawrotną karierę

Magdalena Ogórek związana jest z mediami i show-biznesem już od kilkudziesięciu lat. Swoją karierę rozpoczynała jako modelka. W 1998 roku przyszła gwiazda TVP Info wzięła udział w wyborach Miss Śląska oraz Miss Zagłębia. 

Szybko zdobyła popularność, dzięki której udało jej się dostać angaż do takich produkcji jak w "Lokatorzy", "Los Chłopacos", "Czego się boją faceci", a także "Na dobre i na złe".

Reklama

Przygoda z aktorstwem nie trwała jednak długo. Magdalena Ogórek postanowiła spróbować swoich sił w polityce. Niestety zarówno start w wyborach prezydenckich, jak i parlamentarnych zakończył się spektakularnym fiaskiem.

To nie zniechęciło byłej aktorki. Pochodząca z Rybnika absolwentka Uniwersytetu Opolskiego otrzymała propozycję pracy od Telewizji Polskiej i postanowiła sprawdzić się w roli dziennikarki.

Przyjęcie posady na Woronicza okazało się strzałem w dziesiątkę - Magdalena Ogórek stała się jedną z największych gwiazd publicznego nadawcy.

Magdalena Ogórek zniknie z mediów?

Ku wielkiemu zdziwieniu widzów, nowy zarząd TVP niedawno zdecydował się rozstać z prowadzącą "W tyle wizji". Fani modelki, aktorki i dziennikarki zaczęli zastanawiać się, czy jeszcze kiedykolwiek zobaczą ja na antenie.

Okazuje się, że nie jest to takie pewne. Magdalena Ogórek w jednym z najnowszych wywiadów opowiedziała o swoich planach. Wygląda na to, że na tę chwilę nie ma ochoty wracać do pracy w telewizji.

"Cały czas zastanawiam się, czy w ogóle wrócę do mediów. Nie wiem tego na ten moment. Natomiast mam wielki szacunek do widzów i dlatego tak wiele czasu zajmuje mi podjęcie decyzji" - zdradziła w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

"Z jednej strony zatem chciałabym od tego odpocząć, z drugiej strony jestem zatrzymywana przez widzów na ulicy i pytana, kiedy wrócę do mediów. Podobne wiadomości spływają poprzez media społecznościowe. Doceniam to i jest to dla mnie ważne, dlatego też wszystkie propozycje pracy, jakie otrzymałam, chcę rozważyć spokojnie" - dodała.

Magdalena Ogórek wyjawiła swoje plany na przyszłość

Przy okazji była gwiazda TVP Info zdradziła, że ma już plany na najbliższych kilka tygodni. O szczegółach opowiedziała dziennikarzom "Faktu".

"Z uwagi na fakt, że ostatnich siedem lat pracowałam bez wytchnienia w TVP Info oraz w lokalnych rozgłośniach, chciałabym teraz kilka dni odpocząć i skupić się na pisaniu nowej książki. Cały czas towarzyszy mi ogromne zainteresowanie, a potrzebuję chwili spokoju. Za tydzień ponownie wylatuję do Rzymu w związku z pracą badawczą" - można przeczytać w tabloidzie.

Czy Magdalen Ogórek zdecyduje się kiedyś na powrót do telewizji?

Zobacz też:

Magdalena Ogórek kończy 45 lat. Tak podsumowała swoją dotychczasową karierę

Magdalena Ogórek ujawniła prawdę po zwolnieniu z TVP. Koniec złudzeń

Wyszły na jaw zarobki Magdaleny Ogórek. Zgarnęła bajońską kwotę. I to za co

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Ogórek | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama