Reklama
Reklama

Ogórek kończy ważny etap w życiu. Zdecydowała się na zaskakujące podsumowanie

Magdalena Ogórek kończy właśnie 45 lat. Jej urodziny prawie zbiegły się z utratą pracy w TVP. Z tego powodu dziennikarka, modelka i aktorka postanowiła podsumować ten etap swojej kariery i podzieliła się w mediach społecznościowych wspomnieniami z różnych okresów swojej przygody z mediami. Czym zajmie się po odejściu z Woronicza?

Magdalena Ogórek zaczynała karierę jako modelka

Magdalena Ogórek swoją przygodę z mediami zaczęła do występów w konkursach piękności. W 1998 roku przyszła gwiazda TVP Info wzięła udział w wyborach Miss Śląska oraz Miss Zagłębia.  Modelka szybko zyskała popularność i przyciągnęła uwagę producentów seriali. Dzięki temu udało jej się zagrać małe role w kilku popularnych telenowelach.

Reklama

Widzowie mogli podziwiać jej aktorski talent między innymi w "Lokatorach", "Los Chłopacos" czy "Na dobre i na złe".

Jakiś czas później postanowiła spróbować swoich sił w polityce. Zarówno udział w wyborach prezydenckich w 2015 roku, jak i wcześniejsza próba dostania się do parlamentu, skończyły się na dobrych chęciach.

Celebrytka jednak szybko otrząsnęła się po porażce i znalazła nową posadę. Dzięki ogólnopolskiej rozpoznawalności szybko została jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej.

Magdalena Ogórek kończy 45 lat

23 lutego Magdalena Ogórek świętuje swoje 45. urodziny. Z tej okazji postanowiła podsumować swoją długą drogę do sławy i opublikowała w mediach społecznościowych serię wpisów przypominających najważniejsze momenty jej kariery.

"Od małego nie było ze mną lekko. Jednak zawsze wiedziałam, czego chcę od życia, dyktując własne warunki" - napisała pod zdjęciem z dzieciństwa.

We wspomnieniach jubilatki nie zabrakło także komentarza dotyczącego okresu, w którym zajmowała się modelingiem.

"Ciągle gdzieś mnie nosiło. Na studiach koledzy wysłali moje zdjęcia na okładkę jakiegoś kalendarza i tak się zaczęło" - wspomina z sentymentem.

Przy okazji 45-latka pochwaliła się swoim pierwszym sukcesem z tamtego okresu - przyszłej dziennikarce udało się trafić do popularnego magazynu młodzieżowego "Brawo".

"Wygrałam dzięki głosom czytelników" - chwali się na swoim instagramowym profilu.

Magdalena Ogórek szuka dla siebie nowego zajęcia

W relacji gwiazdy nie zabrakło też kadrów z pierwszego programu, który poprowadziła w telewizji TVN, a także retrospekcji z 2016 roku, kiedy to zaczęła pracę na Woronicza.

Choć przygoda Magdaleny Ogórek z Telewizją Polską zakończyła się z powodu wielkiej przebudowy mediów publicznych, modelka, aktorka i dziennikarka nie zamierza się poddawać.

Wiadomo, że od razu po zakończeniu współpracy z TVP zaczęła rozglądać się za nową posadą. W jakiej roli zobaczymy ją tym razem?

Zobacz też:

To koniec zwolnień w Polskim Radiu? Szefowie nie pozostawili złudzeń

Magdalena Ogórek ujawniła prawdę po zwolnieniu z TVP. Koniec złudzeń

Wyszły na jaw zarobki Magdaleny Ogórek. Zgarnęła bajońską kwotę. I to za co

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Ogórek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy