Reklama
Reklama

Przed laty była gwiazdą "M jak miłość", nagle usunęła się w cień. Wypadek zaważył na jej karierze

Serialowa Elka cieszyła się dużą sympatią widzów "M jak miłość". Wcielającej się w tę postać Monice Obarze wróżono wielką karierę. Wszystko przekreślił jednak wypadek, do którego doszło 16 lat temu. Aktorka wsiadła wówczas za kierownicę samochodu i to pod wpływem. Skutkiem tego rajdu było nie tylko zderzenie z latarnią, ale również jej usunięcie się w cień w atmosferze skandalu. Co teraz słychać u Moniki Obary?

Monika Obara zasłynęła w "M jak miłość". Wróżono jej karierę

Monika Obara swój telewizyjny debiut zaliczyła bardzo młodo. Miała zaledwie 17 lat, kiedy pojawiła się w "Klanie". Jeszcze w trakcie studiów dostała rolę w serialu "Samo życie". Ogólnopolską rozpoznawalność przyszła do niej w 2004 roku, wtedy skończyła studia na łódzkiej filmówce i pojawiła się w popularnym serialu "M jak miłość".

Reklama

Telewidzowie pokochali jej kreację Elki, żony Stefana Möllera, przyjaciela Marka Mostowiaka. Obara od razu zdobyła sympatię widzów. Wróżono jej zresztą wielką karierę, zwłaszcza, że także jej gra w warszawskim Teatrze Studio robiła duże wrażenie.

Obiecującą rolą w "M jak miłość" Obara nie nacieszyła się zbyt długo. Wszystko skończyło się, kiedy w 2007 roku wsiadła pod wpływem za kierownicę samochodu i spowodowała kolizję.

Monika Obara zniknęła z ekranów po głośnym wypadku

16 lat temu, 14 kwietnia 2007 roku Monika Obara wybrała się na imprezę urodzinową przyjaciółki. Popełniła jednak błąd, który wiele ją kosztował. Po owocnym świętowaniu, jak gdyby nigdy nic wsiadła za kierownicę swojego samochodu. To nie mogło się dobrze skończyć, bowiem wcześniej zdążyła nieco wypić.

Jazda na podwójnym gazie zakończyła się dla Moniki Obary wjechaniem w słupek drogowy. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Ostatecznie sąd skazał ją na dwa lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na pół roku oraz grzywnę opiewającą na kwotę dwóch tysięcy złotych. Obara straciła nie tylko prawo jazdy (na sześć lat), ale także rolę w "M jak miłość".

Monika Obara przed laty usunęła się w cień. Tak teraz wygląda

Rajd zakończony na słupku drogowym położył się cieniem na telewizyjnej karierze Obary. Przez ostatnie lata próżno jej było wypatrywać na ekranach. Aktywnie grała za to w teatrze, często pojawiała się w spektaklach Teatru Polskiego Radia.

Niedawno ponownie dostała dużą rolę. Od 2021 roku wciela się w postać Gosi w serialu "The Office PL", pojawiła się także w popularnym serialu "Skazana".

Prywatnie Monika Obara spełnia się w najważniejszej roli swojego życia, w roli mamy. Jej córka przyszła na świat 17 kwietnia 2022 roku. Radosną nowiną aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych.

"17 kwietnia 2022 roku na świat przyszła moja największa miłość. Pięknego życia kochana córeczko" - napisała na Facebooku pod zdjęciem noworodka.

Jak myślicie, czy utalentowana Monika Obara ma jeszcze szansę na wielką karierę aktorską?

Zobacz także:

Tomasz Komenda pochowany w samotnym grobie na wrocławskim cmentarzu

Wyciekły szczegóły diety księżnej Kate. Żona Williama sięga po specyficzną gamę produktów

Magdalena Ogórek potwierdziła krążące plotki. Zwolnienie z TVP, a teraz takie słowa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Obara
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama