Reklama
Reklama

Przetakiewicz już ich nie ukrywa. Niewiarygodne, jak dziś wyglądają jej synowie

Joanna Przetakiewicz pomimo wielu zobowiązań i wyjazdów znalazła czas na to by spotkać się z najbliższymi. Gwiazda w dniu Wszystkich Świętych wybrała się do jednej z warszawskich restauracji, gdzie towarzyszyli jej dwaj synowie oraz dziecko jej ukochanego Rinke Rooyensa.

Joanna Przetakiewicz pokazuje swoje życie w sieci

Joanna Przetakiewicz to jedna z tych polskich gwiazd, które bardzo chętnie pokazują w sieci swoje życie prywatne. Bizneswoman na swoim InstaStories regularnie prezentuje inspirujące wpisy oraz motywuje inne kobiety. Niedawno pochwaliła się chwilami spędzonymi z bliskimi.

Zobacz też: Przetakiewicz ma miliony, a dba o skórę za... 30 złotych. Szokujące słowa projektantki

Reklama

Joanna Przetakiewicz chwali się dorosłymi synami

Joanna Przetakiewicz minioną środę spędziła w gronie najbliższych. Celebrytka poszła na cmentarz, o czym poinformowała w sieci swoich fanów, a także wybrała się do szykownej restauracji. To właśnie tam czekali na nią jej synowie.

Chwile spędzone w restauracji gwiazda również zaprezentowała na swoim instagramowym koncie. Na kilku kadrach wyraźnie widać, że jest w towarzystwie synów. Aleksander oraz Jakub usiedli obok Rinke Rooyensa. Na zdjęciach pojawił się też 24-letni syn Rinke, Roch.

Na reszcie fotografii udostępnionych przez Przetakiewicz widać było sporo wykwintnych dań oraz deserów. Pojawiła się tarta ze świeżymi owocami oraz okrągły sernik. Ciekawe czy Joanna od lat dbająca o swoją linię skusiła się na któreś z nich.

Zobacz też:

Joanna Przetakiewicz komentuje kreację Agaty Dudy. Tę, za którą oberwało się jej od brytyjskiej stylistki

Ewa Minge publicznie poniżyła Przetakiewicz. Poszło o pieniądze

Już nawet milionerka Przetakiewicz narzeka na ceny. Tyle musi płacić za latte

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Przetakiewicz | Rinke Rooyens
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy