Reklama
Reklama

Prokop ujawnił "szokujące" wieści o Dorocie Wellman. Jej sylwetka zaskoczyła Polaków

Dorota Wellman i Marcin Prokop tworzą jeden z najbardziej lubianych duetów w historii polskiej telewizji. Gwiazdy "Dzień Dobry TVN" od dawna pokazują, że mają do siebie ogromny dystans i poczucie humoru. Świadczy o tym również zdjęcie, które prezenter opublikował na swoim Instagramie. Widoczna na nim sylwetka Wellman poruszy niejednego.

Dorota Wellman ostatnio po dłuższej nieobecności wróciła do składu "Dzień Dobry TVN" i wysłuchała dziwnych słów współprowadzącego o Szymonie Hołowni. Nieobecność popularnej prezenterki wywołała spore poruszenie i na powrót rozbudziła dyskusje na temat jej stanu zdrowia. Nie jest żadną tajemnicą, że gwiazda TVN-u mierzy się z poważnymi problemami zdrowotnymi i w przeszłości z planu śniadaniówki musiała ją nawet zabierać karetka pogotowia.

Reklama

Na szczęście kłopoty ze zdrowiem w żaden sposób nie są w stanie zniweczyć humoru prowadzącej "DDTVN" i jej nastawienia do życia. Marcin Prokop nie od dziś dba zresztą o to, by wokół Wellman zawsze było wesoło. Kolega z pracy czasami potrafi z tym wręcz przesadzić i wtedy Wellman musi uspokajać jego zapędy. Po jednym z ostatnich uszczypliwych komentarzy wypaliła wręcz do Prokopa: "Nie wiem, czy teraz cię uderzyć". Nawet w takiej sytuacji napiętą atmosferę szybko udało się jednak rozpogodzić uśmiechem.

Marcin Prokop zdradził "szokujące" wieści o Wellman. Chodzi o jej złe nawyki

Na instagramowym profilu Prokopa w poniedziałkowy wieczór pojawił się humorystyczny wpis poświęcony właśnie Dorocie Wellman. Gwiazdor TVN-u podkreślił przy okazji, że ujawnione przez niego fakty są "szokujące". A to dlatego, że jego koleżanka z planu podobno... obgryza paznokcie. Do wpisu Marcin Prokop dołączył też niezwykle adekwatne hashtagi #niedowierzanie i #skandal, które nie pozostawiły wątpliwości co do jego intencji.

Cała sprawa być może przeszłaby mimo wszystko bez echa (wymowa posta była przecież wyraźnie humorystyczna), gdyby nie dodane do niego zdjęcie. Widzimy na nim prowadzących "Dzień Dobry TVN" jak opierają się razem o ścianę i drzwi. Wellman z głodem w oczach sięga tymczasem nie tylko po paznokcie, ale wręcz paluszki. I to bynajmniej nie swoje, lecz właśnie Marcina Prokopa.

Mąż Wellman reaguje na wpis Prokopa: "Pan to wie najlepiej"

Dziennikarz nie ujawnił, z którego roku pochodzi zdjęcie, ale nie wątpliwości, że zostało zrobione dobrych kilka lat wcześniej. Oboje są na nim wyraźnie młodsi, a Dorota Wellman wręcz zachwyca szczupłą sylwetką. Prokop też prezentuje się niczego sobie, a na jego twarzy i głowie nie widać ani jednego siwego włosa. Wpis i fotografia wyraźnie zachwyciły, ale i zaskoczyły Polaków, którzy gromadnie zabrali się za pisanie komentarzy:

  • "Wow! Pani Doroto super stylówka";
  • "Aż po łokcie";
  • "Dorotka pięknie wyglądasz" - pisali internauci.

Na wpis zareagował też Krzysztof Wellman, czyli małżonek gwiazdy TVN-u. Mężczyzna nie krył swojego zachwytu, co jedna z internautek podsumowała krótko: "Pan to wie najlepiej".

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Prokop | Dorota Wellman | "Dzień Dobry TVN"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy