Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

"Problemy" mieszkaniowe Michała Piróga!

Michał Piróg (34 l.) od dłuższego czasu nie może znaleźć sobie odpowiedniego lokum w stolicy. Zmuszony do ciągłych przeprowadzek postanowił się publicznie wyżalić...

Znany tancerz i juror "You Can Dane" ma wyjątkowego pecha. Przynajmniej, jeśli chodzi o szukanie mieszkania.

Reklama

Każde z dotychczasowych miejsc było wyjątkowo felerne.

Okazuje się bowiem, że gdziekolwiek Piróg się nie przeprowadzi, od razu w okolicy zaczynają się same remonty, które uniemożliwiają mu normalne egzystowanie.

Z tego powodu Michał od dłuższego czasu tuła się po stolicy, szukając swojej cichej enklawy. Nie jest to jednak takie proste. 

Zdesperowany postanowił wyżalić się na swoim Facebooku.

"Czy ja kiedykolwiek będę mieszkać w spokojnym miejscu? KUŹWA mieszkałem na Boduena to mi zaczęli przed oknami budować sąd, ok przeprowadziłem się na Chmielną to mi zaczęli biurowiec prawie, że w oknie stawiać. Powiedziałem sobie po 6 miesiącach, że nie wytrzymuje tego więc się przeprowadziłem ponownie. Do nowego mieszkania zdążyłem się wprowadzić w kwietniu zeszłego roku i tydzień później zaczął się remont u mojej sąsiadki na przeciwko.

Ona nie skończyła jeszcze swojego jak zaczęli remont klatki potem 8tygodniowa wymiana windy następnie podwórka. Tak jest do dzisiaj.... Ja się pytam kiedy zaczną piony wymieniać i zedrą dach? Ja P***E K***A MAĆ" – pisze Michał.

Na razie nic nie wskazuje na to, aby tułaczy los Piróga miał się szybko zakończyć. W końcu Warszawa to teraz jeden wielki plac budowy.

Może ciszy i spokoju warto poszukać na jakiejś wsi. Tam nie powinno być takich problemów.

Tylko na salony trochę daleko...


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michał Piróg | mieszkanie | narzekanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »