Reklama
Reklama

Prawda o Marcie Manowskiej wyszła na jaw. Zdradziła ją uczestniczka "Sanatorium miłości"

Marta Manowska (38 l.) to jedna z najbardziej znanych polskich prezenterek. 38-latka od lat prowadzi wiele programów rozrywkowych w Telewizji Polskiej. Mogłoby się wydawać, że o dziennikarce wiemy już wszystko, to jednak nie prawda. Uczestniczka "Sanatorium miłości" zdradziła prawdziwą sensację na jej temat.

Marta Manowska to ulubiona gospodyni programów rozrywkowych w TVP

Marta Manowska cieszy się ogromną popularnością wśród widzów TVP. Gwiazda jest prowadzącą programy "Rolnik szuka żony", a także "Sanatorium miłości". 38-latka w sieci opublikowała niedawno wpis, który zaniepokoił jej wiernych fanów. Marta napisała w nim, że "Zaczął się czas pożegnań". Po chwili konsternacji Manowska wyjaśniła, iż chodziło jej o kończący się już niedługo urlop. Internauci mogli odetchnąć z ulgą. Niektórzy bowiem myśleli, że Manowska rezygnuje z pracy w TVP.

Reklama

Uczestniczki "Sanatorium miłości" szczerze o Manowskiej

Fani programów Manowskiej zawsze pochlebnie wypowiadają się o niej w sieci. Co jednak sądzą na jej temat osoby, którym udało się ją poznać? Dziennikarze portalu plejada.pl postanowili zapytać jedną z uczestniczek show "Sanatorium miłości" o to, jak Marta sprawdzała się w roli prowadzącej. Okazuje się, że była bardzo pomocna, a nawet udzielała rad uczestnikom.

"Dla każdego miała coś dobrego do powiedzenia. Powiedziała mi, że muszę wzmacniać moją kobiecość, bo to jest duży atrybut" - wyjawiła Anita.

Inna uczestniczka programu Iwona w rozmowie z dziennikarzami postanowiła zwrócić uwagę na inną kwestię. Ona postanowiła skomplementować całą ekipę "Sanatorium miłości". Według niej obsługa planu była serdeczna i miła. Na koniec dodała, że spędzony tam czas był czystą przyjemnością.

"Obsługa i opieka była cudowna. Z tego, co wiem, to było ok. 60 osób, które to nagrywały. Proszę mi wierzyć, że przez cztery tygodnie nie usłyszałam od żadnej osoby czegoś niestosownego. Zawsze było: proszę, dziękuję, przepraszam. Bardzo cenię te słowa (...). Byłam oczarowana zachowaniem całej ekipy" - mówiła Iwona w rozmowie z portalem plejada.pl.

Marta Manowska - zawrotna kariera w telewizji

Marta Manowska studiowała historię sztuki na Universidad de Valladolid w Hiszpanii. W przeszłości była dziennikarką Programu III Polskiego Radia, a także redaktorką "Dziennika Zachodniego".

Manowska pracowała przy programie TVN "Ugotowani", przeprowadzając castingi do reality show. Współpracowała m.in. przy programach "Lubię to!" i "Bitwa na głosy".

Od września 2014 roku prowadzi program "Rolnik szuka żony". Od 2019 roku jest jeszcze prowadzącą program "Sanatorium miłości" oraz "The Voice Senior".

Zobacz też:

Manowska nie wytrzymała i popłakała się. Wstrząsające nagranie

Marta Manowska w szpitalu. Ma ważną i przejmującą wiadomość

Afera z życiorysem Manowskiej. Słynna swatka "podkoloryzowała" co nieco

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska | "Sanatorium miłości" | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy