Reklama
Reklama

Poznaliśmy stawki największych gwiazd "M jak Miłość". Te kwoty robią wrażenie

Serial "M jak miłość" wciąż cieszy się w naszym kraju dużą popularnością. Widzowie często zastanawiali się, na jakie stawki za dzień zdjęciowy mogą liczyć ich ulubieni aktorzy. Jak się okazuje, wiele zależy od statusu gwiazdy. Kto z obsady telenoweli zarabia najwięcej?

"M jak miłość" cieszy fanów od ponad dwudziestu lat

Serial "M jak miłość" cieszy się ogromną popularnością już od ponad dwudziestu lat. Telenowela umożliwiła wielu początkującym aktorom i aktorkom rozwinąć skrzydła i zdobyć fanów w całej Polsce. W serialu pojawia się także spore grono doświadczonych artystów, którzy dzięki występom w kolejnych sezonach, oprócz stałego angażu, mogą liczyć także na regularny dopływ gotówki.

To, ile poszczególni aktorzy zarabiają na planie kultowej telenoweli przez dług czas było owiane tajemnicą. Ostatnio sekret obsady "M jak miłość" udało się odkryć dziennikarzom "Super Expressu". Na jakie pieniądze mogą liczyć największe gwiazdy popularnego serialu?

Reklama

Ujawniono zarobki gwiazd "M jak miłość"

Jakiś czas temu o stawkach artystów zrobiło się głośno po tym, jak Kacper Kuszewski, wcielający się w serialu w rolę Marka, w jednym z wywiadów utyskiwał na to, że za pracę na planie kultowej telenoweli zarabiał "jedynie" 5 tysięcy złotych miesięcznie.

"Czy to waszym zdaniem są zarobki na poziomie gwiazdy? 5 tysięcy miesięcznie? I to jest brutto, czyli odliczcie podatek, prowizję agencji. No, to są takie kwoty" - opowiadał w podcaście "Wykolejeni".

Jego komentarz spotkał się z dość chłodnym przyjęciem, a wielu widzów zaznaczało, że biorąc pod uwagę polskie warunki, zarobki gwiazd są wystarczająco wysokie.

Anna Mucha i Katrzyna Cichopek - największe gwiazdy "M jak miłość"

A na jakie stawki mogą liczyć pozostali aktorzy występujący w "M jak miłość"? Jak udało się ustalić reporterom "Super Expressu", jedną z najbardziej docenianych gwiazd na planie serialu jest Anna Mucha. Była partnerka Kuby Wojewódzkiego ma inkasować za jeden dzień zdjęciowy nawet 8 tysięcy złotych. Biorąc pod uwagę, że artystka pracuje przy serialu kilkanaście dni w miesiącu, okazuje się, że na jej konto wpływa ponad 100 tysięcy złotych!

"Według naszych ustaleń teraz będzie pojawiała się na planie 15 dni, co, jak łatwo wyliczyć, daje 120 tysięcy złotych. To z pewnością jedna z najwyższych pensji w serialu" - informują dziennikarze tabloidu.

Druga co do wielkości gaża przypada Katarzynie Cichopek. Serialowa Kinga może liczyć na 6 tysięcy złotych za każdy dzień spędzony na planie. Wynagrodzenie na podobnych poziomie otrzymują także bracia Mroczek.

Kwoty te nie są jednak stałe. Aktorzy często wraz ze wzrostem popularności, mogą liczyć także na wyższe zarobki.

Zobacz też:

Edward Miszczak: Budujemy nowy kształt oglądania seriali w Polsce 

Julia Kamińska w nowej fryzurze. Na wiosnę przeszła sporą metamorfozę

Bartosz Ignaciak i Dawid Celt zaliczyli niezłą wpadkę. Wszystko podczas meczu Igi Świątek

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy