Reklama
Reklama

Popularna dziennikarka zasiliła szeregi TVP. Kolejny głośny transfer

Maja Strzelczyk (33 l.) właśnie dołączyła do ekipy TVP Sport. Lubiana dziennikarka Canal+, którą widzowie mogą kojarzyć przede wszystkim z komentowania meczów Ekstraklasy, teraz spróbuje swoich sił u publicznego nadawcy. Czym zajmie się w nowej pracy?

Maja Strzelczyk podejmuje nowe wyzwanie

Maja Strzelczyk ostatnie lata spędziła w Canal+ Sport, gdzie odpowiadała głównie za tematykę związaną z krajową Ekstraklasą. Pod koniec 2023 roku dziennikarka poinformowała w mediach społecznościowych o zamknięciu tego rozdziału. Maja Strzelczyk postanowiła wówczas zaangażować się w nieco inne projekty.

W ostatnich miesiącach w TVP sporo się dzieje. Dzień po dniu dowiadujemy się o zwolnieniach oraz wielkich powrotach dawnych gwiazd telewizji. Sporym zaskoczeniem było m.in. rozwiązanie umowy z prowadzącymi "Pytanie na śniadanie" Małgorzatą Opczowską i Idą Nowakowską oraz powrót do "Teleexpressu" Macieja Orłosia. To jednak nie koniec zmian. Właśnie media obiegła wiadomość o zatrudnieniu Mai Strzelczyk przez TVP Sport.

Reklama

"OFICJALNIE: Maja Strzelczyk dołącza do TVP Sport!" - mogliśmy dziś przeczytać w mediach społecznościowych TVP Sport.

Sama dziennikarka również potwierdziła te radosne wieści. W nowej stacji z otwartymi ramionami powitał ją dyrektor TVP Sport, Jakub Kwiatkowski.

"Pierwszy transfer tej zimy podpisany. Witaj Maja Strzelczyk w drużynie TVP Sport" - możemy przeczytać w najnowszym wpisie byłego rzecznika PZPN.

Maja Strzelczyk zasiliła szeregi TVP

Maja Strzelczyk oprócz pracy w tradycyjnych mediach, od lat działa aktywnie w przestrzeni internetowej. Dziennikarka prowadzi m.in. autorski podcast pt. "Audiochwile". Należy także do rodziny "Foot Trucka". Jej twarz mogą kojarzyć również widzowie Kanału Sportowego, gdzie występuje w roli jednej z prowadzących program "KS Poranek". W przeszłości Maja Strzelczyk prowadziła także audycję "Bolesne Poranki" w radiu Newonce i poranki w radiu Weszło FM.

Dziennikarka najlepiej odnajduje się w tematach związanych z Ekstraklasą i hiszpańską La Ligą. Biegle mówi po hiszpańsku, a jej wielką miłością jest muzyka. Na razie nie sprecyzowano, czym zajmie się w TVP Sport, ale możemy się spodziewać, że jej zakres obowiązków nie będzie znacząco odbiegał od tego, co dotychczas robiła w Canal+ Sport.

Zobacz też:

Samuel Pereira, Michał Adamczyk i Marcin Tulicki zwolnieni dyscyplinarnie. Niebywałe, co zrobili na odchodne

Orłoś ogłosił to oficjalnie na antenie. Wielkie zmiany w "Teleexpressie". Ta chwila przejdzie do historii

Wojciech Mann nagle ostro przemówił o Sierockim: "Nie rozpaczałbym, gdyby zniknął"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy