Reklama
Reklama

Orłoś ogłosił to oficjalnie na antenie. Wielkie zmiany w "Teleexpressie". Ta chwila przejdzie do historii

To nie koniec zmian w Teleexpressie. Po tym jak do prowadzenia programu po wielu latach nieobecności wrócił Maciej Orłoś, pojawiły się wieści o kolejnych rewolucjach w programie TVP. W gronie ekipy popularnego serwisu informacyjnego znalazła się zupełnie nowa osoba.

Dopiero co Maciej Orłoś powrócił do Teleexpressu, a już program informacyjny TVP czekają kolejne wielkie zmiany. Obecny na antenie od 1986 roku pociąg rozpędził się na dobre i nie zamierza się zatrzymywać. 

Właśnie Maciej Orłoś ogłosił oficjalnie na wizji wieści, które jego zdaniem przejdą do historii. W gronie ekipy popularnego serwisu informacyjnego TVP1 znalazła się zupełnie nowa osoba. 

Orłoś ogłosił to oficjalnie na antenie. Wielkie zmiany w "Teleexpressie"

"Dzisiejszy "Teleexpress" przejdzie do historii, bo pierwszy raz usłyszeli państwo i słyszą lektorski głos kobiety. To Paula Michalik, dziennikarka radiowa. Witamy na pokładzie"- powiedział dziennikarz.

Reklama

Później widzowie TVP zobaczyli krótki materiał na temat pierwszego dnia w pracy nowej lektorki. 

"To jest mój debiut i powiem państwu, że fajnie jest, gdy w pewnym wieku można coś zrobić pierwszy raz. Proszę trzymać za mnie kciuki i do usłyszenia niedługo"" - powiedziała Paula Michalik.

Nowa lektorka Teleexpressu od wielu lat związana jest z Radiem Zet. 

Dotychczas lektorami programu byli tylko mężczyźni: Łukasz Kardas, Andrzej Baryłka, Marek Wilk, Paweł Bukrewicz, Zbigniew Krajewski, Paweł Straszewski i Maciej Szklarz. Teraz program zyska kobiecy głos.

Jak Wam się podobają te zmiany?

Zobacz też:

Maciej Orłoś musiał to powiedzieć. W "Teleexpressie" nie miał wyboru

Agata Młynarska ujawnia mroczny sekret TVP. Na Woronicza ukrywają go od lat

Ujawniono rekordowe zarobki byłych ekspertów TVP. Korwin-Piotrowska mówi wprost o "kradzieży"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Orłoś | TVP | Teleexpress
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy