Reklama
Reklama

Polskie gwiazdy komentują sukces Karasia. W tle afera

Robert Karaś z kolejnym wielkim sukcesem na koncie. Mąż Agnieszki Włodarczyk po głośnej aferze pobił kolejny rekord świata, ustanawiając najkrótszy czas na dystansie pięciokrotnego Ironmana. Swoim osiągnięciem pochwalił się w sieci. Internauci zareagowali od razu.

Karaś udowodnił swoją wartość. Polski sportowiec znów wspiął się na wyżyny

Robert Karaś po tym, jak odebrano mu rekord świata, zaczął trenować jeszcze mocniej, chcąc dowieść swojej wartości w kolejnych zawodach. Karaś dołożył wszelkich starań, by wystartować w Clermont w zawodach na dystansie pięciokrotnego Ironmana. Do pokonania miał 19 km pływania, 900 km jazdy na rowerze i 211 km biegu.

Już w połowie wyścigu okazało się, że Robert ma szanse na zwycięstwo. Jego wynik był bowiem imponujący. Nawet nagła kontuzja nie mogła go powstrzymać przed walką o pobicie rekordu świata.

Reklama

"Mała kontuzja stóp. Walczymy, żeby jak najszybciej postawić Roberta na nogi. Trzymajcie kciuki" — można było przeczytać w internetowej relacji.

Determinacja i nieustępliwość sprawiły, że Karaś zdołał utrzymać szokujące tempo i osiągnął kolejny wiekopomny sukces.

Karaś pobił rekord świata. Wielkim osiągnięciem pochwalił się w sieci

Sportowiec w swoich mediach społecznościowych podzielił się radosnymi wieściami. Przekazał bowiem swoim fanom, że pobił rekord świata.

"Robert Karaś na dystansie pięciokrotnego Ironmana pobił rekord świata o 7 godz. i 24 min." — czytamy.

Trzeba przyznać, że mąż Agnieszki Włodarczyk nie potrafił ukryć ekscytacji po sukcesie. "Nie potrafię opisać, jak bardzo jestem wdzięczny za tę możliwość! To był zaszczyt być częścią tego niesamowitego wydarzenia. To był mój debiut tutaj, ale od pierwszej chwili czułem się jak w domu. Mogę z dumą nazywać się Florida Quintuple ANVIL finisher" - zachwycał się w sieci.

Zaskakująca reakcja internautów po triumfie Karasia. Zaroiło się od komentarzy

Zaskakujący triumf Karasia sprawił, że fani tłumnie udzielili się pod wpisem, zostawiając liczne gratulacje i słowa uznania. Wielu wprost rozpływało się nad jego postawą

"Pokazujesz, że niemożliwe nie istnieje", "Nadczłowiek", "Mistrz" - pisali oczarowani fani, nie mogąc powstrzymać się od gratulacji.

W komentarzach udzieliły się też gwiazdy. "Kolejny raz zadziwiłeś świat! Powiedzieć mistrz, to nic nie powiedzieć. Duma i wielki wzrusz! Brawo Robert i brawo Aga!" - napisała pod wpisem sportowca dziennikarka Hanna Lis.

Swoje pięć groszy dorzuciła także Joanna Jędrzejczyk. Gwiazda napisała bowiem, że Karaś jest "niezniszczalny".

Zobacz też:

Włodarczyk i Karaś przeprowadzili się. Mają dom z basenem, bilardem i kinem!

Wywinęła Włodarczyk niezły numer. I to dzień przed ślubem z Karasiem. W tle romans. I to z kim?

Podekscytowana Włodarczyk zabrała głos po ślubie. "Na dniach..."

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Karaś | Agnieszka Włodarczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy