Reklama

Reklama

Reklama

Polski siatkarz zażartował z programu Dody. Teraz się tłumaczy...

"Doda. 12 kroków do miłości", czyli eksperyment z udziałem Dody, jest tak popularny, że głośno o nim nawet w świecie sportu. Niewinny żart Tomasz Fornala, jednego z siatkarzy reprezentacji polski może zaowocować kolejną randką Dody. Czy dojdzie do spotkania wokalistki z siatkarzem?

"Doda. 12 kroków do miłości". Siatkarz Tomasz Fornal zażartował, że zgłosi się do programu

W Polsacie kilka tygodni temu wystartował program "Doda. 12 kroków do miłości". Jest on na tyle popularny, że podczas niedawnych mistrzostw świata w siatkówce reporter Interii Paweł Pyziak zapytał jednego z siatkarzy Tomasz Fornala o to, czy oglądał show z wokalistką w roli głównej. 25-latek zażartował, że być może powinien zgłosić się do programu, w którym Doda szuka partnera. Przy okazji także zaprosił piosenkarkę na mecz reprezentacji Polski. 

Siatkarz nie spodziewał się, że jego żartobliwa uwaga stanie się tak popularna w mediach.

Reklama

"Nie miałem kontaktu (z Dodą - przyp. red.), to był mimowolny żart w wywiadzie z redaktorem Pyziakiem i teraz żyje on swoim życiem. Sądzę, że do jakiegokolwiek spotkania raczej nie dojdzie. Jeżeli media rozpisują się na ten temat, to może jestem po prostu interesującą osobą" - powiedział wyraźnie rozbawiony Fornal w programie "Misja Sport".

"Doda. 12 kroków do miłości" to show uważane za eksperyment psychologiczny, w którym Doda szuka miłości na dwunastu randkach. Program już stał się sobotnim hitem Polsatu. Wokalistka nie tylko umawia się z kandydatami, ale też każdą randkę omawia ze specjalistą psychologiem Leszkiem Melibrudą, by dowiedzieć się, jakie błędy popełnia w relacjach z mężczyznami. Jak do tej pory artystkę spotyka więcej rozczarowań niż miłych niespodzianek. Może faktycznie powinna skorzystać z zaproszenia Tomasz Fornala.

"Doda. 12 kroków do miłości" w każdą sobotę o godz. 20:00 w Telewizji Polsat. Dodatkowe materiały z programu w "DODAtku" dostępne są w każdej chwili za darmo w Polsat Go.

Zobacz też:

Ale wyznanie! Doda wspomina swoją... dziewczynę: "Zakochana byłam"

Doda zdradziła, co myśli o mężczyznach, którzy mają dzieci. Jakie mają u niej szanse?

Doda ostro o swoim pierwszym mężu. Miał ją zdradzać z... prostytutkami!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Doda - 12 kroków do miłości | Tomasz Fornal

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy