Reklama
Reklama

„Po prostu” Harry nazwał księcia Williama snobem! Prawda o relacjach na dworze królewskim!

Książę Cambridge był od początku ostrożny w stosunku do relacji swojego brata z Meghan Markle - głosi nowy fragment nadchodzącej biografii księcia i księżnej Sussex. Książka ujawnia nie tylko prawdziwe relacje łączące braci, ale też rzuca nowe światło na związek Harry’ego i Meghan. To kolejny cios dla rodziny królewskiej!

O sporach pomiędzy braćmi informowaliśmy już wiele razy. 

Kością niezgody miał być bardzo szybki i, zdaniem starszych członków rodziny, nieprzemyślany ślub z Meghan.

Dodatkowo, była aktorka miała źle czuć się w towarzystwie, które traktowała ją z wyższością. Głośno też było o dużych ambicjach Markle i marzeniach o zostaniu gwiazdą Hollywood.

Ostatnio w mediach pojawiły się informacje o planowanej na 11 sierpnia premierze biografii Meghan i Harry’ego traktującej o stosunkach Sussexów z dworem brytyjskim.

Do sieci właśnie trafiły fragmenty książki „Finding Freedom” (z pol. „Odnaleźć wolność”) wydrukowanej w gazecie „The Sunday Times”.

W środku artykułu znajdziemy wypowiedź osoby z otoczenia Williama, która zaznaczyła, że książę chciał być jedynie pewny, że Meghan ma czyste intencje wobec Harry’ego. 

„W końcu są to dwaj bracia, którzy spędzili całe życie z ludźmi, którzy próbowali ich wykorzystać. Obaj opracowali sposób wykrywania tego typu osób, ale William nie wiedział dużo o Meghan, chciał się upewnić, że Harry nie zostanie zaślepiony przez pożądanie” – powiedział informator. 

Reklama

Mówiono również, że William namawiał brata do rozwagi i przemyślenia tak szybkich zaślubin.

"Poświęć tyle czasu, ile potrzebujesz, aby poznać tę dziewczynę” – powiedział, czym zdenerwował Harry’ego, który nazwał go snobem.

Okazuje się, że nie tylko William zauważył pośpiech brata. Starsi członkowie rodziny także wyrazili obawy względem związku Harry’ego z Meghan.

Jeden z nich stwierdził wprost: „Ona jest z dużym bagażem”, a inny dodał: „Jest w niej coś, co sprawia, że jej nie ufam”.

Co ważne Sussexowie wydali specjalne oświadczenie na ten temat.

„Książę i księżna Sussex nie udzielali wywiadów, ani nie wnieśli żadnego wkładu w ‘Finding Freedom’ ” - powiedział, cytowany przez Agencję Reutera, rzecznik pary książęcej.

Co jeszcze znalazło się w książce? Dowiemy się już niedługo.

Myślicie, że królowa zareaguje?

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Książę William
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy