Reklama
Reklama

Po latach Rafał Maserak przerwał milczenie ws. relacji z Foremniak. Nikt nie wiedział, jaka jest prawda

Lata temu Rafał Maserak - tancerz z "Tańca z Gwiazdami" - miał bardzo bliską relację z gwiazdą Małgorzatą Foremniak. Ich więź była pełna kontrowersji, m.in. z powodu 17-letniej różnicy wieku. Przy okazji premiery sobotniego odcinka show, Rafał postanowił przerwać milczenie i wyjaśnił, co dziś łączy go ze znaną aktorką. Po tych słowach w internecie zawrzało...

Rafał Maserak nie gryzł się w język, gdy mówił o Małgorzacie Foremniak

Rafał Maserak to od lat jedna z największych gwiazd "Tańca z Gwiazdami", co doprowadziło do tego, że w tegorocznej edycji tancerz otrzymał posadę jurora. Choć już nie stoi na scenie i nie odpowiada na pytania prowadzących, nadal znajduje się w centrum zainteresowania.

Tym razem został zapytany o relację z Małgorzatą Foremniak. Rafał tańczył z nią w drugiej edycji "Tańca z Gwiazdami" w 2005 roku. Była to jedna z najpopularniejszych odsłon show, ponieważ do finału doszły dwie legendarne pary - nie tylko wspomnieni dawni przyjaciele, ale też była gwiazda TVP - Katarzyna Cichopek oraz Marcin Hakiel.

Reklama

Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak długo byli obiektem plotek

To, jak skończyła się historia miłosna Kasi Cichopek oraz Marcina Hakiela wszyscy wiedzą, a jak potoczyła się przyjaźń Małgorzaty Foremniak i tancerza, Rafała Maseraka?

Z początku jedynie plotkowano na temat potencjalnego związku pary, którą dzieli 17 lat różnicy. Choć tabloidy licznie rozpisywały się na temat rzekomego zostawienia męża dla tancerza, nigdy tego nie udowodniono. Tak samo, jak wspólnego zamieszania, o które podejrzewano ekranową parę. Ci nie ukrywali jedynie, że świetnie się ze sobą bawią i chętnie prezentowali się razem podczas wyjść, m.in. spacerów czy hucznych imprez. Sielanka nie trwała długo.

"Ich związek to było naprawdę wielkie zauroczenie. Ale z czasem Małgorzata zrozumiała, że wiele ich jednak dzieli i że ten związek nie ma przyszłości. Po prostu uczucie się wypaliło. To bzdura, że była uzależniona od Maseraka" - mówiła znajoma aktorki w rozmowie z magazynem "Party".

Rafał Maserak wyjaśnia, co łączy go z Małgorzatą Foremniak

W najnowszej rozmowie z ShowNews tancerz wyjaśnił, jak dziś wyglądają jego stosunki z aktorką.

"Każdy moment w programie był wspaniały, poznawałem cudowne osoby i przeżywałem z nimi wspaniałe chwile. Z jednymi byłem bliżej, z drugimi trochę dalej. Tak naprawdę program jest całym moim życiem i cieszę się, że tu jestem" - podkreślił.

Następnie zapewnił, że nadal wspiera partnerkę z parkietu, choć nie mają kontaktu i jej nie obserwuje.

"Obserwuję to zbyt duże słowo, ale jeśli gdzieś zobaczę, co robi, to ją wspieram" - opowiadał.

Rafał Maserak ułożył sobie życie. Małgorzata Foremniak również odnalazła miłość

Maserak nie ma pewnie teraz czasu na przyjaźnie damsko-męskie, szczególnie że wychowuje 4-letniego synka z Małgorzatą Lis, znaną prawniczką.

Małgorzata Foremniak, związana jest za to z Pawłem Jodłowskim, który na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii. Mężczyzna jest uznanym producentem filmowym. Aktorka podobno bierze pod uwagę wyprowadzkę na stałe - do ukochanego.

"Gośka bardzo sobie chwali życie na wyspach. Dobrze się tam czuje, jest dużo spokojniejsza, bo nikt za nią nie biega i jej nie obserwuje. Do tego lubi tamtejsze kawiarenki, styl życia, czas na spotkania towarzyskie i herbatę, której jest fanką [...]. Propozycja przenosin ukochanej nad Tamizę zapewne scementowałaby tę relację jeszcze mocniej. Kto wie, może poszłyby za tym i kolejne kroki" - przekazała przyjaciółka aktorki w rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo".

Czytaj też:

Oni wytańczyli sobie miłość. Przypominamy gorące romanse w "Tańcu z gwiazdami"

Foremniak i Żmijewski znów wystąpią ramię w ramię? Scenarzyści "Na dobre i na złe" snują wielkie plany

Foremniak zabalowała na parkiecie. Skończyło się uszkodzeniami i interwencją ukochanego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Maserak | Małgorzata Foremniak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama