Reklama
Reklama

Foremniak i Żmijewski znów wystąpią ramię w ramię? Scenarzyści „Na dobre i na złe” snują wielkie plany

Obsada „Na dobre i na złe” szykuje się na wielkie zmiany. Scenarzyści głowią się nad nowymi wątkami i marzą o powrocie największych gwiazd serialu. Liczą, że zdołają utrzymać się w TVP dzięki powrotowi Małgorzaty Foremniak i Artura Żmijewskiego. Mają chytry plan.

Scenarzyści "Na dobre i na złe" mają chytry plan. Chcą przywrócić Foremniak i Żmijewskiego

Nieustanne zmiany w TVP stresują wielu pracowników na Woronicza. Panice uległa nawet produkcja kultowego serialu "Na dobre i na złe", który na antenie gości od wielu lat. Twórcy obawiają się, że serial może nie przetrwać zmian i ogólnych porządków wdrażanych przez nowy zarząd. Scenarzyści już szykują się na walkę, pochylając się nad strategią, która pomoże zachować im posady.

Okazuje się, że jedynym wyjściem z sytuacji wydaje się podniesienie oglądalności "Na dobre i na złe". Taki zabieg można osiągnąć przy pomocy znanych i lubianych gwiazd, które swego czasu wiodły prym na planie, a mowa tu o Małgorzacie Foremniak i Arturze Żmijewskim.

Reklama

"Nie jest tajemnicą, że najmilej widziany jest powrót Małgorzaty Foremniak i Artura Żmijewskiego. Tym bardziej że w serialu jest ich córka, czyli Julka Burska. Satysfakcjonowałby ich nawet angaż tych gwiazd tylko na jeden odcinek. W amerykańskich "Chirurgach" dawne gwiazdy serialu, co jakiś czas pojawiają się gościnnie i w "Na dobre i na złe" chcą iść tym tropem. Świetnym pretekstem do ściągnięcia rodziców Julki byłaby np. jakaś ważna uroczystość rodzinna"- powiedziała nieoficjalnie  w rozmowie z Plotkiem osoba, która pracuje przy serialu.

Nowa gwiazda wśród lekarzy z Leśnej Góry. To znana aktorka

To niejedyne zmiany, na które zdecydowali się scenarzyści. W trakcie pracy nad nowymi wątkami, postanowili powiększyć grono lekarzy, pracujących w szpitalu w Leśnej Górze. Do grona znanych postaci dołączy młoda gwiazda.

"Mamy przyjemność ogłosić, że już wkrótce nasz zespół ubogaci się na stałe o kolejną znakomitość. Przedstawiamy wam Igę Kaczorowską, specjalistkę w dziedzinie interny i reumatologii, którą powitamy w Leśnej Górze już w odcinku 915." - czytamy na oficjalnym Instagramie serialu.

W rolę Igi wcieli się Anna Szymańczyk, która zawojowała polską branżę filmową, występując w roli Zośki w "Znachorze" Netfliksa. Od tamtego czasu aktorka nie może narzekać na brak propozycji współpracy. Obecnie występuje m.in. w "Camerze Cafe".

Zobacz też:

Foremniak zabalowała na parkiecie. Skończyło się uszkodzeniami i interwencją ukochanego

Małgorzata Foremniak nareszcie odnalazła szczęście w miłości? "Czuję wreszcie, że żyję"

Małgorzata Foremniak zaszokowała publiczność. Niewiarygodne, jak naprawdę wygląda 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Artur Żmijewski | Małgorzata Foremniak | Na dobre i na złe | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama