Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

​Maserak zdradza ślubne plany. Liczy, że goście dopiszą i koszty imprezy się zwrócą

Rafał Maserak od kilku już lat planuje ślub ze swoją ukochaną Małgorzatą Lis. Specjalnie dla Pomponika opowiedział, jakie ma oczekiwania co do tej wyjątkowej ceremonii. Tancerz też wykazał się poczuciem humoru i nawiązał do "afery kopertowej".


Rafał Maserak od lat jest gwiazdą "Tańca z gwiazdami". Towarzyszył na parkiecie takim gwiazdom jak Małgorzata ForemniakAleksandra Kwaśniewska, Julia Kamińska oraz Anna Mucha. Pod jego okiem trenowały też Elżbieta Romanowska, Marcelina Zawadzka, Tamara Gonzalez Perea, Joanna Lazer. Tancerz pojawił się łącznie w 23 edycjach i dwukrotnie wygrał. W poprzedniej odsłonie wraz z Magdaleną "Kajrą" Kajrowicz zajął wysokie drugie miejsce.

Reklama

Maserak to przede wszystkim utytułowany tancerz, który ma na swoim koncie sporo osiągnięć w tańcu towarzyskim oraz zwycięstw w turniejach na całym świecie. 
Tancerz związany jest ze stacją Polsat, gdzie od września będzie można go zobaczyć w programie Izabeli Janachowskiej  "Nie mów pannie młodej". Wystąpi także w najnowszej odsłonie "Tańca z gwiazdami". Rafał Maserak właśnie jest jednym z prowadzących "Festiwalu Weselnych Przebojów" Polsatu w Mrągowie. Reporterowi Pomponika udało się porozmawiać z gwiazdorem i przy okazji tematów ślubnych zapytać o jego własne plany matrymonialne.

Rafał Maserak zdradza ślubne plany

Wiadomo, że Rafał Maserak związany jest od paru lat z Małgorzatą Lis. Prawniczka i tancerz bardzo poważnie traktują swoją relację i stąd w mediach co chwila pojawia się informacja o ich przygotowaniach do ślubu. W marcu 2020 roku para powitała na świecie pierwsze dziecko - syna Leona. 

Naszemu reporterowi Rafał Masera zdradził żartobliwie, że inflacja pokrzyżowała mu plany i na razie nie uzbierał wystarczającej kwoty, na zorganizowanie wesela. Tancerz ujawnił, że chce poczekać z ceremonią, aż jego przyjaciel Stefano Terrazzino zakończy swój projekt. Nie wiadomo na razie, jaki ma to związek ze ślubem Maseraka i Lis.  Rafał Maserak wyjawił, że wyobraża sobie, iż jego ślub odbędzie się w jakimś ciepłym miejscu i będzie to impreza z przytupem. Co do prezentów, to tancerz nie ma wielkich oczekiwań. "Nie wiem jakie prezenty chciałbym dostać. Przede wszystkim dla mnie najważniejsze będzie to, żeby zaprosić ludzi, którzy będą naprawdę świetnie bawili i będzie naprawdę miła atmosfera. 
Na koniec Rafał Maserak nawiązał do "afery kopertowej" z Karoliną Pisarek, która wyjawiła ile pieniędzy dali jej weselni goście. Zażartował, że oczekuje, iż przynajmniej zwrócą mu się koszty. 

Zobacz też:

Maserak nie wystąpi już w "Tańcu z Gwiazdami"? Nie pozostawił żadnych złudzeń!

Rafał Maserak stara się o kolejne dziecko! "Nie chcę by mój syn był sam"

Sławomir wspomina taniec z Rafałem Maserakiem: "Bardzo dobrze prowadzi"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Maserak | "Taniec z gwiazdami"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy