Reklama
Reklama

Plotki o Kaźmierskiej to jednak prawda. "Królowa życia" pilnie szuka męża

Dagmara Kazimierska znana szerszej publiczności jako "Królowa życia" jak zapowiedziała, tak zrobiła. Nowe show z jej udziałem pojawi się już za chwilę w telewizji Polsat. Czego możemy się spodziewać po lubującej się w luksusach Dagmary? Według zapowiedzi widzowie będą mogli zobaczyć zupełnie nową twarz znanej bohaterki. Oto szczegóły!

Plotki o Kaźmierskiej to jednak prawda. "Królowa życia" pilnie szuka męża

W programie "Dagmara szuka męża" tytułowa bohaterka Dagmara Kaźmierska przemierza Polskę, próbując znaleźć kawalera, który sprosta jej oczekiwaniom. W roli samozwańczych swatów towarzyszy jej dwóch wiernych kompanów: syn Conan oraz niezawodny przyjaciel Jacek. Jedyne w swoim rodzaju trio sprawia, że wyprawa przeradza się w szaloną eskapadę, pełną komicznych perypetii, do których bohaterowie podchodzą z humorem i ogromnym dystansem do siebie.

Reklama

Dagmara Kaźmierska w programie "Dagmara szuka męża" już od 11 grudnia w Super Polsat

"Dagmara szuka męża" to nie tylko randkowe reality-show, które bawi, śmieszy i zaskakuje. To także program o miłości, przyjaźni i poszukiwaniu szczęścia, który potrafi wzruszyć i sprowokować do myślenia.

"Zarówno sympatykom, jak i przeciwnikom Dagmary gwarantuję, że ten program Was zaskoczy i nie mam tu na myśli tylko nietypowych sytuacji, w których będzie musiała się odnaleźć" - mówi Hubert Janczak, manager gwiazdy i telewizyjny łowca talentów. "Poznacie jej mniej znaną twarz. Dagmarę nie tylko przebojową i roześmianą, ale też ciepłą, troskliwą, potrafiącą dostrzec problemy napotkanych po drodze ludzi i okazać wrażliwość w rozmowie na trudne tematy."

Czasem, by znaleźć miłość, trzeba zwiedzić cały kraj. Trójka bohaterów pokonuje ponad 10 tysięcy kilometrów, spotykając się z kandydatami z różnych regionów Polski - od Podlasia po wyspę Uznam i Świnoujście. Odwiedzają małe wioski i duże miasta, gospodarstwa rolne, parki miejskie, kopalnie, bazary i lokalne potańcówki.

Swaci prezentują Dagmarze kandydatów w różnym wieku, o rozmaitych temperamentach i profesjach. Jednocześnie pozostają krytyczni wobec potencjalnych partnerów, co prowadzi do zabawnych i nieprzewidywalnych sytuacji.

Reality show, w którym Dagmara Kaźmierska poszukuje swojej drugiej połówki, już od 11 grudnia - w poniedziałki o godz. 22:00 - będzie można oglądać w Super Polsat.

Nowe reality-show Dagmary Kaźmierskiej w stylu Dody?

Nowy projekt Dagmary z pewnością będzie niezapomniany. Jak sama "Królowa życia" zapowiedziała: "Będzie grubo"! Pomponik jako pierwszy podzielił się zdjęciami z kręcenia nowego programu z Dagmarą w roli głównej.

"Przygotowujemy dla was nowe show, które będzie wkrótce dostępne. I gdzie będzie dostępne? W Telewizji. Robimy nowy program, będzie się działo, będą emocje, będzie cudownie, będzie pięknie" - ogłosił znajomy Kaźmierskiej, nie kryjąc podekscytowania. "On jest tego sprawcą. Ja tylko wykonuje. Wynieś, przynieś, pozamiataj. Ale taka moja rola" - zapowiedziała Kaźmierska na TikToku, pojawiając się w towarzystwie swojego menedżera i łowcy talentów Huberta Janczaka. 

Portal Pomponik informował wówczas, że gwiazda opuściła szeregi TTV, a nowy program jest nagrywany dla stacji Polsat. Myślicie, że show Kaźmierskiej będzie tak popularne jak "Doda - 12 kroków do miłości"?

Zobacz też:

Kaźmierska z "Królowych życia" żyje w luksusach. Jak dorobiła się majątku?

Kaźmierska straciła pracę w "Królowych życia", a teraz takie wieści. Przebije Dodę?

Dagmara Kaźmierska w zaskakującej roli. Agentka "królowej życia" potwierdza, że to nie plotki!

Dagmara Kaźmierska już wybrała imię dla wnuczki! Ładne?!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska | Polsat | "Królowe życia"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy