Reklama
Reklama

Piotr Kraśko upadł na wizji. W najnowszym wpisie opisał zdarzenie

Piotr Kraśko (51 l.) aktualnie przebywa w Paryżu. Dlaczego? Ze względu na turniej tenisowy French Open 2023. Choć bardzo przykłada się do pracy, tym razem zaliczył wpadkę i upadek w jednym. Czy wszystko dobrze ze stanem zdrowia jednego z najpopularniejszych sportowych dziennikarzy?

Piotr Kraśko zaliczył wpadkę na wizji

Trwa wydarzenie French Open 2023Iga Świątek jako nasza reprezentantka ma przed sobą dużo pracy. Już w sobotę zawalczy o wygraną w turnieju. Jej przeciwniczką będzie Karolina Muchova, 26-letnia zawodniczka z Czech.

Piotr Kraśko z wypiekami na twarzy czeka na sobotę, w międzyczasie omawiając inne sportowe wydarzenia. Podczas najnowszej relacji dla TVP24 połączył się z nim dziennikarz Robert Kantereit. To wtedy doszło do upadku: pod koniec rozmowy Robert prosił, by Piotr wykonał ruch charakterystyczny dla zawodników na korcie. Chodziło o tzw. ślizg.

Reklama

Piotr Kraśko ma do siebie dystans. Sam udostępnił wtopę

Piotr bardzo ucieszył się z tak oryginalnego pożegnania. Chciał wykonać ruch, ale... upadł na kort! Czy dał się pozbawić woli walki? Co to, to nie! Po wtopie podniósł się i zrobił drugie podejście. Tym razem się udało. Niestety, upadek już został uwieczniony i zaczął krążyć po internecie. Piotr Kraśko postanowił zapobiec żarcikom pod jego adresem i sam udostępnił feralne wideo.

"Manchester City potrzebował ostatnio 12 sekund, żeby strzelić pierwszego gola w finale Puchary Anglii. Nie wiem, czy ktoś mnie przebije w szybkości zapoznania się z legendarną nawierzchnią Roland Garros. Nadal mówił, że "trzeba ją poczuć". Coś w tym jest. Nie ma to, jak wypuścić reportera ze studia w teren! Od razu "padnie z wrażenia". Ważne, ile razy się wstanie" - opisał zdarzenie. Wygląda na to, że dziennikarz czuje się dobrze i jest gotowy na kolejne wyzwania.

Pod wpisem szybko pojawiły się komentarze.

"Świetny dystans do siebie".

"Tam upaść to, jak gdzie indziej powstać".

"Trzeba mieć dystans do siebie, ogromnie szanuję" - zwrócili uwagę fani.

Piotr Kraśko ma utalentowaną rodzinę. Jego dzieci mają na koncie pierwsze sukcesy

Piotr Kraśko postawy "upadniesz, wstań i idź dalej" uczy także swoje dzieci. Niedawno podzielił się na Instagramie nowiną, że starsza pociecha wygrała zawody konne. Syn prezentera pokonał zawodniczkę z Warszawy, Zofię Hart Dyke. Razem z żoną są wielkimi fanami zwierząt i mają własną stadninę. Z tego powodu są jeszcze bardziej dumni - w końcu pociechy stawiają pierwsze kroki w świecie jazdy konnej dzięki ich zaangażowaniu i naukom.

"Ja w jego wieku jeszcze w życiu na koniu nie siedziałem, a on właśnie wygrał swoją pierwszą Grand Prix! Wcześniej 4 konkursy na Zawodach Ogólnopolskich DiM Gałkowo Masters... Brawo Aleksander!" - napisał szczęśliwy tata na Instagramie. Post szybko stał się hitem, a w komentarzach pojawiły się gratulacje od fanów dziennikarza.

Nie tak dawno mężczyzna chwalił się, że również jego córeczka Lara Kraśko zaczęła osiągać pierwsze sukcesy w jeździe konno.

"Najmłodsza z rodzeństwa w czwartym pokoleniu zawodników i jeźdźców przejechała swój pierwszy mini-konkur️s" - chwalił się dziennikarz na Instagramie.

Czytaj też:

Żona Piotra Kraśki uciekła sprzed ołtarza. Powód jest zaskakujący

Piotr Kraśko skompromitowany przez kolegów z "Faktów" TVN? Wystąpił na tle takiej grafiki

Edyta Górniak i Piotr Kraśko szybko ze sobą zamieszkali. Romans był skrywany

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Kraśko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy