Reklama
Reklama

Żona Piotra Kraśki uciekła sprzed ołtarza. Powód jest zaskakujący

Piotr Kraśko (51 l.) w trakcie ślubu przeżył bardzo trudny moment, który zaskoczył nie tylko jego, ale również gości. Jego obecna żona - Karolina Ferenstein - Kraśko (46 l.) uciekła sprzed ołtarza przez … konia. Poznaj całą prawdę o ucieczce żony Piotra Kraśko. Co takiego wydarzyło się podczas uroczystości ślubnej?

Piotr Kraśko jest znanym dziennikarzem, prezenterem telewizyjnym, publicystą oraz teatrologiem. Od 1991 pracuje w telewizji, a od 2020 roku prowadzi serwis informacyjny. W związku z tym ma bardzo duże doświadczenie w branży dziennikarskiej. 

Karolina Ferenstein - Kraśko od 2008 roku jest żoną Piotra Kraśko. Kobieta prowadzi w Warszawie agencję zajmującą się organizacją wydarzeń, jej wielką pasją są konie. Właśnie dlatego Karolina Ferenstein - Kraśko ma własną stadninę koni w Gałkowie.

Reklama

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein - Kraśko - historia miłości

Uczucie między Piotrem Kraśką a jego przyszłą żoną narodziło się w Gałkowie, kiedy to kobieta trenowała jazdę konną. Karolina Ferenstein - Kraśko nie od razu miała dać szansę związkowi z Piotrem Kraśką. Spekuluje się, że ich początki nie należały do najłatwiejszych. 

Po daniu szansy Piotrowi Kraśce, para zaczęła tworzyć udany związek. W 2007 roku na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko, natomiast rok później narzeczeni zdecydowali się na oryginalny ślub związany tematycznie z pasją Karoliny Ferenstein - Kraśki.

Dlaczego Karolina Ferenstein - Kraśko uciekła sprzed ołtarza?

Podobnie jak początki związku Karoliny i Piotra, tak i ślub nie należał do łatwego momentu. Uroczystości ślubne odbyły się na łąkach w Gałkowie. Karolina Ferenstein - Kraśko wjechała na koniu w sukni ślubnej i oficerkach zamiast butów. Piotr Kraśko wyczekiwał narzeczonej ubrany w bryczesy. Co więc przeszkodziło tak romantycznej scenerii?

Karolina zbliżając się do narzeczonego, nagle zawróciła na koniu i pogalopowała prosto do domu. Dlaczego? Okazuje się, że przyczyną był zły dobór siodła, które nie odpowiadało koniowi.

Mimo tego problemu doszło do ślubu pary tego samego dnia w 2008 roku. Po zmianie siodła panna młoda wróciła w miejsce uroczystości ślubnej i wraz z Piotrem złożyła przysięgę małżeńską.

Obecnie Karolina Ferenstein - Kraśko i Piotr Kraśko łączą karierę zawodową z życiem rodzinnym. Jak wspomniano, pierwsze dziecko - Konstanty urodził się rok przed ślubem. Dwa lata później Karolina urodziła drugiego syna - Aleksandra. Małżeństwo ma również córkę - Laurę. Dziewczynka przyszła na świat w 2016 roku. 

CZYTAJ TAKŻE:

Anna Lewandowska zaliczyła wpadkę na żywo. Obserwatorzy zamarli!

Wielka niespodzianka w Madrycie. To koniec, rywalka Świątek może się pakować

Prezes PZPN potwierdza. Legenda pożegna się z kadrą

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Kraśko | Karolina Ferenstein-Kraśko
Reklama
Reklama
Reklama