Reklama
Reklama

Edyta Górniak i Piotr Kraśko szybko ze sobą zamieszkali. Romans był skrywany

Edyta Górniak słynie z wyjątkowo dużej aktywności w social mediach, zazwyczaj chętnie dzieli się też z fanami informacjami o swoich nowych związkach. W przeszłości była w kilku medialnych i bardzo burzliwych relacjach, m.in. z Dariuszem Kordkiem, Robertem Janowskim czy Dariuszem Krupą. Mało kto jednak pamięta o jej romansie z dziennikarzem Piotrem Kraśką.

Edyta Górniak to piosenkarka i autorka tekstów, która istnieje na polskiej scenie muzycznej od ponad 35 lat. Debiutowała w 1986 r. jako wokalistka zespołu  System B, jednak drogę do kariery otworzył jej udział w konkursie Debiutów podczas 27. Krajowego Konkursu Polskiej Piosenki w Opolu. W późniejszych latach śpiewała w musicalach, nagrywała płyty, odniosła również duży sukces na Eurowizji w 1994 r. 

To właśnie Eurowizja zapoczątkowała jeden z zapomnianych związków artystki.

Reklama

Edyta Górniak i Piotr Kraśko - początek znajomości

Piosenkarka i dziennikarz poznali się po pamiętnym występie na Eurowizji, podczas którego Edyta Górniak zajęła drugie miejsce, wykonując piosenkę "To nie ja byłam Ewą". 

Poznali się w studiu TVP, gdzie Piotr Kraśko przeprowadzał wywiad z piosenkarką. Podobno od razu między nimi zaiskrzyło. Szybko zaczęli się spotykać, a już po kilku tygodniach wspólnie zamieszkali. 

W przeciwieństwie do pozostałych związków ten Edyta starała się utrzymać z dala od blasku fleszy i medialnego rozgłosu. Para nie pojawiała się wspólnie na ściankach ani imprezach branżowych, nie udzieliła również żadnego wspólnego wywiadu.

Krótki związek i szybkie rozstanie

Choć podobno parę połączyło gorące uczucie, ich związek nie przetrwał próby czasu. Edyta Górniak i Piotr Kraśko rozstali się po kilku miesiącach. Żadne z nich nie komentowało przyczyn tej decyzji.

Dziennikarz związał się później z Dominiką Czwartosz, a następnie z Karoliną Ferenstein, z którą tworzy związek do dziś. 

Z Edytą spotykał się jeszcze wiele razy w sytuacjach zawodowych, m.in. podczas udziału w programie Agent, w programie śniadaniowym Dzień Dobry TVN, który dziennikarz prowadził, czy podczas imprez branżowych. Piosenkarka zawsze wylewnie się z nim witała i publicznie okazywała mu sympatię. 

Medialne związki i problemy miłosne Edyty Górniak

Piosenkarka często zmieniała partnerów, lecz jej związki często kończyły się skandalem. Tak było, chociażby w przypadku małżeństwa z Dariuszem Krupą, który odsiadywał wyrok za spowodowanie śmiertelnego wypadku pod wpływem narkotyków. Jest on ojcem  syna Edyty - Alana Krupy -  nastolatek nie ma jednak o nim dobrego zdania, nie utrzymuje też z ojcem kontaktu. 

Jakiś czas temu Górniak umieściła na swoim Instagramie wymowny wpis, mówiący o tym, że większość jej byłych partnerów ją krzywdziła. Podobno wyjątkiem był Piotr Schramm, któremu poświęciła sporo miejsca, pisząc:

"To jedyny mężczyzna, który będąc ze mną w relacji, nigdy nie sponiewierał mojego oddania i zaufania. Jedyny, który mnie nie uderzył, nie okradł, nie szantażował emocjonalnie, nie zdradził, nie zmanipulował i nie uprawiał gierek".

To stawia pod znakiem zapytania również jej relację z Piotrem Kraśką, jednak żadne z nich nigdy oficjalnie nie potwierdziło powodów rozstania. 

Czytaj również:

Nie w głowie jej piękne kreacje i szpilki. Kiedy Edyta Górniak czuje się kobieco?

Krystyna Janda ogłosiła już ostatnią wolę, choć dzieci jej to odradzały

Zobacz także:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | Piotr Kraśko
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy