Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Piotr Kraśko: Czy zaprosi ojca na rodzinny jubileusz?

Relacje Piotr Kraśki z ojcem nigdy nie należały do łatwych...

Zależy im, aby wszystko było dopracowane i perfekcyjnie przygotowane. Piotr Kraśko (47) z żoną Karoliną Ferenstein-Kraśko (41) już zaczęli ustalać szczegóły uroczystości z okazji 30-lecia ośrodka jeździeckiego w Gałkowie. 

Reklama

Chcą, by była to niespodzianka dla rodziców Karoliny, Wandy i Krzysztofa, i podziękowanie za ich trud włożony w tworzenie tego miejsca. 

"Doskonale pamiętam, kiedy z rodzicami szukaliśmy odpowiedniej lokalizacji dla prywatnej stadniny. Kiedy tu trafiliśmy, zobaczyłam na wzgórzu mały, biały drewniany domek. Powiedziałam: to tutaj zamieszkamy. I tak się stało" – wspomina w "Rewii" Karolina. 

Jej rodzice zrezygnowali z pracy w Warszawie, sprzedali wszystko, co mieli, by spełnić swoje marzenie o stadninie. Teraz przyszedł czas na świętowanie. 

"Nie planują żadnych zawodów. Chcą tylko spędzić czas w rodzinnym gronie, a to wcale nie jest takie częste. Zwykle spotykają się w Warszawie, teraz jednak chcą, aby wszyscy przyjechali na Mazury. Tu jest gdzie spać, co podziwiać i jak wypełnić czas. Nikt nie będzie się nudził" – zapewnia osoba blisko związana z rodziną. 

Jest jednak pewna decyzja, która wciąż nie została jeszcze podjęta przez Piotra. Dziennikarz bije się z myślami, czy zaprosić swojego ojca. 

Nie jest tajemnicą, że przed laty Tadeusz Kraśko po rozstaniu z matką dziennikarza wyprowadził się z domu i zerwał kontakty z rodziną. 

"Brakowało mi go. Mamie czy babci nie powie się o rzeczach, o jakich rozmawia się z ojcem. Ja takiej rozmowy nigdy nie odbyłem" – żalił się dziennikarz w jednym z wywiadów. 

Pojednali się dopiero niedawno, kiedy Piotr sam został ojcem. A rodzicem jest naprawdę wspaniałym! Dziś ich relacje są poprawne, ale wciąż trudne. Spotkanie też może przynieść efekt odwrotny od zamierzonego. Dlaczego? 

"Pan Tadeusz ceni spokój i ciszę, a nie gwar i biesiadowanie. Piotr obawia się, że ojciec będzie się męczył" – zdradza przyjaciel domu. 

Innego zdania jest jednak Karolina, która namawia męża, aby jednak zaprosił tatę i nie zastanawiał się nad tym, jak będzie się czuł. 

Dziennikarz nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji. 


Rewia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: plotki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »