Reklama
Reklama
Tylko u nas

Piosenkę Bryski wykorzystano w filmie "365 dni: Ten dzień". Mówi wprost: "Spłynęło dużo krytyki"

Bryska (21 l.) to młoda wokalistka, która może pochwalić się już niejednym muzycznym sukcesem. Jej piosenka pojawiła się w filmie "365 dni: Ten dzień", a w najbliższy weekend gwiazda wystąpi w Sopocie podczas SuperHit Festiwal. W rozmowie z Pomponik.pl zdradziła m.in., co sądzi o kontrowersyjnej produkcji i czy obawia się, że sława wpłynie na jej wizerunek.

Piosenkę Bryski wykorzystano w filmie "365 dni: Ten dzień". Mówi wprost: "Spłynęło dużo krytyki"

Bryska, a raczej Gabriela Nowak-Skyrpan obecna jest w show-biznesie od stosunkowo niedawna. Mimo to młodej artystce udało się już odnieść niemały sukces, bowiem jej utwór znalazł się na ścieżce dźwiękowej hitowego filmu "365 dni: Ten dzień" (posłuchaj!). Choć adaptacja powieści Blanki Lipińskiej spotkała się z niezbyt pozytywnym odbiorem ze strony krytyków, to kontrowersyjnej produkcji nie można odmówić oszałamiającej popularności. W rozmowie z Pomponik.pl Bryska zdradziła, co sądzi o tej głośnej produkcji.

Reklama

Gabriela jest na początku swojej artystycznej drogi, więc dopiero poznaje świat show-biznesu od wewnątrz. Cechą wyróżniającą tę artystkę jest nieoczywisty wizerunek: ekstrawaganckie stroje i charakterystyczna różowa peruka. Bryska zapytana o to, czy planuje w przyszłości bardziej ingerować w swój wygląd, odpowiedziała wprost.

Bryska będzie jedną z gwiazd, które wystąpią podczas najbliższego weekendu na Festiwalu SuperHit w Sopocie, który transmitowany będzie w telewizji Polsat.

Fragment rozmowy Pomponik.pl z Bryską można obejrzeć tutaj:

Zobacz też:

Bryska szczerze o rywalizacji z Sanah i nowym facecie: "To zwykły chłopak z sąsiedztwa!"

Rozwód Opozdy i Królikowskiego jednak z orzeczeniem o winie? Nowe wieści! "Postanowiła uporządkować swoje sprawy w uczciwy sposób

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bryska | 365 dni: Ten dzień
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy