Reklama
Reklama

Pilne wieści z "Pytania na śniadanie". Ekspert "Dzień Dobry TVN" przechodzi do konkurencji. Cichopek załatwiła mu fuchę?

W dzisiejszym odcinku "Pytanie na Śniadanie" gościł Jonatan Kilczewski. Choć większość kojarzy go jako utalentowanego architekta wnętrz i przyjaciela Kasi Cichopek, tym razem opowiadał w programie o czymś innym. Widzowie - zarówno TVN-u, jak i TVP - mogli poczuć się wręcz zaszokowani. To nie były plotki!

Projektant i architekt Jonatan Kilczewski właśnie dostał w "Pytaniu na Śniadanie" własny cykl "To jest z Polski". Będzie w nim regularnie prezentował na wizji przedmioty codziennego użytku zaprojektowane i wymyślone przez Polaków. Czy Jonatana na stałe do programu ściągnęła jego bliska przyjaciółka Kasia Cichopek? To dobre pytanie.

Reklama

Kasia Cichopek i Maciek Kurzajewski zadowoleni z nowego kolegi

Pierwszym eksponatem była kamizelka kuloodporna - opatentowana przez Kazimierza Żeglenia oraz Jana Szczepanika w 1896 roku. Widzowie z niecierpliwością czekali, czy Kasia Cichopek i Maciek Kurzajewski zdecydują się ją przymierzyć na wizji.

Kilczewski to postać znana w show-biznesie od wielu lat. Pamiętamy go z programu "Patent na dom", który prowadził u boku Anny Nowak Ibisz, ale też przede wszystkim jako eksperta w "Dzień Dobry TVN". Oznacza to, że człowiek przez długi czas powiązany ze śniadaniówką TVN-u właśnie zmienił barwy na te konkurencji. Coś takiego nie zdarza się często!

Inna sprawa, że Kilczewski gościł już wcześniej w TVP, a dokładniej mówiąc w programach "Pytanie na Śniadanie" i "Operacja aranżacja". Drugi z wymienionych programów prowadził właśnie z Kasią Cichopek, aż do jego niedawnego usunięcia z ramówki. Wielu zna go również jako autora projektów wnętrz dla znanych postaci, w tym dla (jakżeby inaczej) Cichopek.

Kliczewski znany jest w środowisku jako projektant gwiazd

"Według mnie architektura jest sztuką silnie związaną z pasją i nauką. Sztuką, w której mogę wyrażać swój indywidualizm. Architektura wnętrz jest dopasowywaniem przestrzeni do człowieka. Zawsze staram się poznać moich klientów, zrozumieć, by móc zaoferować im coś, co będzie wyjątkowe i niepowtarzalne a zarazem funkcjonalne i użytkowe. Moją ambicją jest, aby ludzie wchodzący po raz pierwszy do przygotowanych przeze mnie wnętrz czuli, że aranżacja została stworzona specjalnie z myślą o nich" - pisze o sobie Kliczewski na swojej stronie internetowej.

Niedawno Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli decyzję o przeprowadzce do nowej willi, której projekt powierzono właśnie Kilczewskiemu. Zdjęcia kuchni w domu Cichopek wzbudziły ogromne zainteresowanie i zachwyt internautów, co tylko potwierdza talent Jonatana.

Zobacz też:

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy