Reklama
Reklama

Paulina Smaszcz zarobi na tym fortunę. "Kobieta Petarda" rusza z nowym biznesem tylko dla kobiet!

Paulina Smaszcz (49 l.) po wielkiej aferze z udziałem byłego męża oraz Katarzyny Cichopek postanowiła skupić się na swoim życiu zawodowym. „Kobieta Petarda” zakasała rękawy i zabrała się do działania. W mediach społecznościowych zdradziła, jakie ma plany. Właśnie otwiera się przed nią perspektywa zarobienia wielkich pieniędzy. Co to będzie?

Paulina Smaszcz: kariera zawodowa

Paulina Smaszcz w ostatnich miesiącach zasłynęła za sprawą swojego nieokiełznanego gniewu w stosunku do byłego męża, Macieja Kurzajewskiego oraz jego nowej partnerki, Katarzyny Cichopek. "Kobieta petarda" nie cofała się przed niczym, aby przedstawić całemu światu "prawdę" na temat relacji gwiazd "Pytania na śniadanie". Wszyscy przekonaliśmy się dobitnie, że pomimo upływu trzech lat od rozwodu Smaszcz i Kurzajewskiego, celebrytka wciąż żywi do niego pewne uczucia i to niekoniecznie te pozytywne. 

Reklama

Gdy niedawno okazało się, że "Kobieta petarda" wkrótce zostanie babcią, w jej mediach społecznościowych zapanował większy spokój. Paulina Smaszcz zrezygnowała z wszczynania nowych sporów i zajęła się swoimi sprawami. Celebrytka zdradziła nawet, że udało się jej znaleźć partnera marzeń, który spełnia jej oczekiwania

"Kobieta petarda" pomimo zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia ani na moment nie zwalnia tempa. Celebrytka sprawia wrażenie bardzo mocno zaangażowanej w rozwój zawodowy. Prawdopodobnie ze względu na niedawne rozstanie z firmą JLL Polska, Paulina Smaszcz pragnie nieco podreperować swój domowy budżet.

Do tej pory była żona Macieja Kurzajewskiego zarabiała przede wszystkim organizując szkolenia dla kobiet oraz sprzedając własne książki. W promowaniu swoich produktów bardzo pomagają jej media społecznościowe. Teraz Paulina Smaszcz postanowiła pójść o krok dalej i zwiększyć zasięg swojej działalności. Niesamowite, co planuje. 

Paulina Smaszcz zarobi na tym fortunę

Paulina Smaszcz przedstawia się w mediach społecznościowych przede wszystkim jako mentorka silnych kobiet oraz wykładowca akademicki. "Kobieta petarda" niemal non-stop organizuje szkolenia i kursy, na których dzieli się swoim doświadczeniem w temacie samorozwoju.

Była żona Macieja Kurzajewskiego nie zamierza się jednak ograniczać do tej formy zarabiania pieniędzy i właśnie przystąpiła do rozkręcania nowego biznesu. Celebrytka chce stworzyć platformę edukacyjną, której zadaniem będzie dzielenie się wiedzą na temat metod zarabiania pieniędzy:

Paulina Smaszcz wyjawiła, co dokładnie można znaleźć w jej programach szkoleniowych. Okazuje się, że służy kobietom m.in. radami dotyczącymi poszukiwania nowej pracy. Uczy, jak należy poprowadzić rozmowę kwalifikacyjną, aby zwiększyć swoje szanse na sukces.

"Uczę na moich szkoleniach wszystkie kobiety, a wynika to z doświadczeń moich oraz innych osób: nigdy nie mów pracodawcy, że jesteś chora. Jeśli masz chore dziecko: nie mów o tym szefowi. Ukryj ten fakt i nikomu nie ufaj. Bo zaczną cię traktować jak słabe ogniwo" - wyjawiła Paulina Smaszcz w wywiadzie dla Świata Gwiazd. 

Zobacz też:

Niewesoło u Winiarskiej i Zborowskiego. Musieli podjąć bardzo trudną decyzję. Nie mieli innego wyjścia!

Harry i Meghan oskarżani o hipokryzję. Twierdzą, że chcą chronić dzieci

Katarzyna Cichopek i Kurzajewski nie mogą spać spokojnie. Atak wyszedł już nawet z TVP. I to od kogo!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Smaszcz | Maciej Kurzajewski | Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama