Reklama
Reklama

Paulina Koziejowska wróży Rutkowskiemu finał w "TzG". Detektyw wygra show?

Paulina Koziejowska (40 l.) to jedna z tych gwiazd, które chętnie wypowiadają się na różne tematy w social mediach. Niedawno partnerka Macieja Orłosia postanowiła zabrać głos w sprawie udziału Krzysztofa Rutkowskiego w "TzG". Okazuje się, że według niej popularny detektyw może wejść do finału show.

Paulina Koziejowska doskonale odnajduje się w mediach społecznościowych. Niedawno postanowiła, że jej content na Instagramie będzie opierał się na komentowaniu bieżących wydarzeń w polskim show-biznesie. 40-latka musiała więc odnieść się do pierwszego odcinka "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

Reklama

Paulina Koziejowska komentuje udział Krzysztofa Rutkowskiego w "TzG"

Paulina postanowiła skomentować premierowy odcinek "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", który można było oglądać w poniedziałek w telewizji Polsat. 40-latka przyznała, że według niej show wcale nie jest o tańcu. Dodatkowo wyjawiła, że uczestnicy muszą mieć duże zasięgi, aby publiczność oddawała na nich swoje głosy. Według niej popularność gwiazdy w znacznym stopniu pomaga w wygraniu programu.

"Burza w internecie po pierwszym odcinku "TzG". Wiktoria Omyła tancerka zbulwersowana tym, że jako pierwsza odpadła z Łukaszem Płoszajskim. Mówi, że Łukasz nie zasłużył sobie na to. Ale wiktoria spostrzegła ze nie jest to program o tańcu. Lepiej późno niż wcale" - mówiła na Instagramie Koziejowska.

Koziejowska dodała również, że według niej Rutkowski ma duże szanse na znalezienie się w finale, ponieważ robi wokół swojej osoby sporo zamieszania. Dodatkowo pomaga mu żona, która po pierwszym odcinku programu udzieliła dość dziwnego wywiadu.

"Trzeba mieć jak największe zasięgi, żeby ludzie na ciebie głosowali, lub być kontrowersyjnym. Ogromne szanse na wejście do ścisłego finału ma Krzysztof Rutkowski. Pomaga mu w tym żona, która udzieliła portalowi pudelek.pl dość dziwnego wywiadu, w którym mówi o zdradzie i o tym, że Krzysztof miał problemy z piciem alkoholu. Także Krzysztofie nie martw się tym, że Iwona Pavlović jest złośliwa i poprzez aferę zanzibarską dała ci tylko jeden punkt. Ja wróżę, że przejdziesz do ścisłego finału" - powiedziała na swoim InstaStories Paulina Koziejowska.

Paulina Koziejowska - życie prywatne i kariera

Paulina Koziejowska współpracowała między innymi w stacjach Polonia1, TV5, Tele5 oraz TV Disco. 40-letnia dziennikarka współpracowała również z SuperExpressem oraz Superstacją. Prowadziła program "SuperGwiazdy". Aktualnie zazwyczaj zajmuje się tematyką związaną z show-biznesem.

Koziejowska większą rozpoznawalność zdobyła dzięki związkowi z dużo starszym od siebie aktorem Jackiem Borkowskim, znanym z serialu "Klan". Niestety ten związek nie przetrwał.

Paulina Koziejowska po rozstaniu związała się z innym starszym od siebie mężczyzną. Jej wybrankiem jest teraz Maciej Orłoś.

Zobacz też:

Koziejowska o żonatym Orłosiu: daje mi poczucie bezpieczeństwa

Maciej Orłoś pierwszy raz z nową dziewczyną na Instagramie. Pasują do siebie?

Maciej Orłoś w romantycznych uściskach z nową partnerką! Przestali się ukrywać!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy