Reklama
Reklama

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska debiutują na ściance. Wyglądają na zakochanych?

Maciej Orłoś (61 l.) i Paulina Koziejewska (40 l.) długo utrzymywali swój związek w tajemnicy. Zakochani w końcu zrozumieli, że ukrywanie uczucia na nic się nie zda i od pewnego czasu chętnie pojawiają się na medialnych wydarzeniach jako para. Ostatnio pokazali się na premierze filmu. Jak wypadli?

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska debiutują na ściance. Wyglądają na zakochanych?

O związku Macieja Orłosia i Pauliny Koziejewska plotkowano od wielu miesięcy. Na początku 2022 roku wyszło na jaw, że po rozstaniu z matką swoich dzieci prezenter związał się z o ponad dwie dekady młodszą koleżanką Pauliną Koziejewską. Przypomnijmy, że dziennikarz przez lata żył w związku z pierwszą żoną, którą poznał jeszcze na studiach. Później nadeszła pora na drugą partnerkę, Joannę Twardowską, z którą przeżył wspólnie 20 lat i doczekał się dwójki dzieci.

Reklama

Po latach zgodnego małżeństwa prezenter podjął decyzję o rozwodzie i wtedy też rozpoczęły się plotki i domysły na temat nowej wybranki serca dziennikarza. Z czasem wyszło na jaw, że Maciek zakochał się niemal od pierwszego wejrzenia w Paulinie Koziejowskiej, która na swoim koncie miała już związek ze sporo starszym aktorem. Choć para z początku kryła się ze swoim uczuciem, teraz Paulina i Maciej są częstymi gośćmi eventów i wydarzeń, na których można zabłysnąć na ściance. Ostatnio pojawili się na premierze filmu "Wrobiony" w reżyserii Piotra Śmigasiewicza.

Tego dnia Maciej Orłoś postawił na nieco swobodniejszą stylizację - miał na sobie granatową koszulę i ciemne spodnie, zaś Paulina wybrała krótką, zieloną sukienkę i kremowe szpilki. Para dokazywania na ściance, niczym nastolatkowie na pierwszej randce, i wyraźnie cieszyła się swoim towarzystwem.

Pasują do siebie?

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Orłoś | Paulina Koziejowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy