Reklama

Reklama

Reklama

​„Paragony grozy” u Magdy Gessler. Nie do wiary, ile chce za gałkę lodów!

Magda Gessler (68 l.) od 3 lat handluje lodami o niekiedy kontrowersyjnych smakach i jeszcze bardziej kontrowersyjnej cenie. Klienci już 3 lata temu grymasili, że są za drogie, a jeszcze na dodatek swoja wątpliwości wyraziła wtedy Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych…

Magda Gessler lubi chwalić się, że lody, które sprzedaje, powstały na bazie unikatowej receptury jej prababci z Sardynii. W 2019 roku uruchomiła franczyzę „Ice Queen” i zajęła się promocją, sprzedając lody osobiście. Niestety, nie dość, że klienci grymasili, że za drogie, to jeszcze Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych postanowiła bliżej przyjrzeć się lodom o smaku prosecco i campari z pomarańczą. 

Niezrażona restauratorka kontynuuje sprzedaż lodów, przy czym smaki szokują tylko niektórych, za to cena - wszystkich. Jak się okazuje za gałkę lodów od Gessler w nowo otwartym lokalu w Ciechocinku trzeba zapłacić 6 złotych. W Warszawie zaś aż 9 złotych…

Reklama

Jeszcze drożej wypadają pucharki. Można je zamówić, za jedyne 39 złotych, choćby we flagowym lokalu Gessler „U Fukiera”, gdzie, jak chwali się restauratorka, gościła największe gwiazdy. Jak wspominała w „Dzienniku”:

Magda Gessler straszy cenami lodów

Światowe koleżanki Magdy z pewnością stać na lodowe desery po 39 złotych, co nie znaczy, że by je zamówiły, bo pewnie dbają o linię. Gessler tłumaczy, że jakość musi kosztować. To stara śpiewka, chociaż chyba nie do końca prawdziwa, skoro gałka tych samych lodów kosztuje różnie w zależności od grubości portfela. Czyli w Ciechocinku, gdzie wśród klientów przeważają emeryci i renciści, jakość Gessler warta jest 6 złotych, a w najmodniejszych miejscach stolicy, już 9….Jak zapewniała restauratorka na Facebooku, warto tyle zapłacić: 

Zobacz też:

Nie nazywa się już Dorota Rabczewska. Oficjalnie zmieniła imię

Marcelina Ziętek kusi na basenie w czerwonym bikini

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »