Reklama
Reklama

Oliwia Bieniuk: Jej mama, Anna Przybylska, byłaby z niej dumna!

Piękne zdjęcia reklamujące ubrania popularnej i lubianej polskiej marki odzieżowej, a na nich… córka Anny Przybylskiej (†35 l.) i Jarosława Bieniuka (37 l.), 14-letnia Oliwia! Figurę, włosy i rysy twarzy wzięła z mamy, oczy i usta ma po tacie. Kampania z Oliwką w roli głównej wystartowała dokładnie w drugą rocznicę śmierci aktorki.

Co sprawiło, że chroniona wcześniej przed dziennikarzami nastolatka wystąpiła w reklamie? "Oliwka marzy o karierze modelki. Jak każda dziewczyna w jej wieku, zaczyna się interesować modą i fotografią. Ania przecież też zaczynała od modelingu" - mówiła babcia dziewczynki w niedawnym wywiadzie.

Ale jest też inny powód. Oliwka wspiera w ten sposób domowy budżet i zarabia na swoje wydatki. Jej tata pracuje jako dyrektor sportowy w piłkarskim klubie Lechia Gdańsk, jak sam przyznaje - na niecały etat, bo musi mieć czas dla rodziny. "Zdałem sobie sprawę z tego, że muszę się opiekować dziećmi, zawozić na zajęcia dodatkowe i być pod ręką" - tłumaczył.

Ale jedna i to okrojona pensja nie wystarczy, by utrzymać rodzinę, więc i on przyjmuje propozycje reklamowe - był twarzą perfum, teraz reklamuje garnitury.

Oliwka właśnie dostała taką samą szansę. Jeśli mądrze poprowadzi swoją karierę, może tak jak mama stać się najlepiej opłacaną twarzą reklamową...

Reklama


Ania Przybylska zdawała sobie sprawę z tego, że w życiu bywa różnie i dlatego starała się zapewnić rodzinie bezpieczeństwo finansowe, godząc się na dobrze płatne kampanie reklamowe. Dzięki wyjątkowej urodzie jako pierwsza Polka została twarzą marki Astor na całą Europę. Przez 11 lat jej plakaty zdobiły Paryż i Londyn. To był wielki sukces!

Dzięki temu jej rodzina mogła zamieszkać w pięknym apartamencie w najlepszej dzielnicy Gdyni, z widokiem na Bałtyk. Oliwka i Szymon (11 l.) trafili do najlepszej w Trójmieście amerykańsko-polskiej szkoły, w której uczą się także wnuczki prezydenta Lecha Kaczyńskiego (†61 l.) i córki aktorki Katarzyny Figury (54 l.). Wkrótce dołączy do nich Jaś (5 l.).


Anna Przybylska nie tylko zarabiała, potrafiła też dzielić się z innymi, co potwierdza zaprzyjaźniony z rodziną ksiądz z hospicjum.

Dzisiaj okazuje się, że Oliwia chce podążać szlakiem przetartym przez mamę. Pomaga jej w tym ciocia - Małgorzata Rudowska, szefowa agencji modelek, która do końca była menedżerką Anny Przybylskiej. To ona negocjuje kontrakty reklamowe i dba o bezpieczeństwo dziewczynki, a rodzina ma do niej pełne zaufanie.

Jest szansa, że talent i urodę Oliwii doceni Radosław Piwowarski - reżyser, który kręci biograficzny film o Annie Przybylskiej pt. "Gwiazda", i da dziewczynce rolę w tej produkcji. Mogłaby zagrać mamę z okresu młodości.

Brat Oliwki, Szymon, zagrał już w filmie "Bilet na księżyc" i to razem z mamą. Może Oliwia będzie jego nowym odkryciem?

Ale niezależnie od tego, jak silna okaże się aktorska pasja Oliwki, w jej życiu na razie najważniejsza musi pozostać szkoła. Jej mama za życia bardzo tego pilnowała. Dbała o to, by dzieci uczyły się języków obcych i chodziły na zajęcia dodatkowe.

Jarosław Bieniuk również nie spuszcza z oka całej trójki...

Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Anna Przybylska | Oliwia Bieniuk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy