Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Przybylska miała tyle planów! Teraz spełnia je jej mama

Anna Przybylska (†36 l.) do ostatniej chwili planowała ciekawe podróże i atrakcje dla swoich pociech. Teraz realizuje je jej mama, Krystyna.

Kiedy najbardziej jej brakuje, włącza film z udziałem Ani lub godzinami wpatruje się w jej dzieci. Oliwia (12 l.), Szymon (10 l.) i Jaś (5 l.) są do Ani Przybylskiej bardzo podobni. "Kiedy śpią, to córkę przypomina wszystko. Nawet to, jak są ułożeni: tak na boku, jak mają zagięte paluszki" - wyznaje w opublikowanym właśnie w "Wysokich Obcasach" wywiadzie Krystyna Przybylska, mama zmarłej dwa lata temu na raka trzustki aktorki.

Reklama

Niedawno w domowych szpargałach znalazła jej złoty kalendarzyk. Ania zapisywała wszystkie piękne miejsca, które chciałaby jeszcze odwiedzić: "Zakopane, Kraków. Jak tylko wyzdrowieję, na pewno z dziećmi tam pojedziemy"- snuła plany bardzo już chora aktorka, kiedy leżała w trójmiejskim szpitalu. Nie zdążyła ich zrealizować, ale dzisiaj podjęła się tego jej mama.

Często zabiera wnuki w podróż

"Pakujemy się do auta i jedziemy - dopóki jeszcze mogę. Kraków, Giżycko, Toruń i Jurata już za nami. Zwiedzamy Polskę, gdy tylko mamy okazję" - mówi pani Krystyna. Ostatnio, pod koniec maja, była z dziećmi w Liniewie - malowniczej wiosce na Kaszubach.

Ma świadomość, że nie zastąpi im matki, ale wraz z drugą córką, Agnieszką, chce pomóc Jarosławowi Bieniukowi, który przedwcześnie owdowiał. "Jarek, któremu przyszło zmierzyć się z rolą samotnego rodzica, spisuje się znakomicie. No i ma wsparcie bliskich, zwłaszcza swojej mamy" - dodaje Krystyna Przybylska.

I przyznaje, że wciąż nie pogodziła się z odejściem Ani. "Do dziś, kiedy jestem w jej domu, siadam tyłem do miejsca, w którym stało łóżko wypożyczone z hospicjum".

Dowiedz się więcej na temat: Anna Przybylska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje