Reklama
Reklama

Olga Frycz poszła z córką do kina. Nie skończyło się to zbyt dobrze

Olga Frycz (35 l.) to jedna z bardziej znanych aktorek w Polsce. Gwiazda parę lat temu została mamą i co jakiś czas dzieli się na swoim instagramowym koncie przemyśleniami dotyczącymi wychowania latorośli. Aktorka zabrała córkę do kina, niestety nie wspomina tego zbyt dobrze.

Olga Frycz to taka gwiazda, która chętnie dzieli się swoimi opiniami dotyczącymi życia na instagramowym koncie. To właśnie tam aktorka zgromadziła 320 tysięcy fanów, którzy bacznie śledzą jej poczynania. Niedawno popularna 35-latka postanowiła wybrać się z córeczką do kina. To, co się tam wydarzyło, wprawia w osłupienie.

Olga Frycz poszła z córką do kina

Olga Frycz oraz jej córka wybrały się do kina. Okazuje się, że film, na który postawiły w długi weekend, sprawił, że 35-latka wróciła po seansie z poważnymi przemyśleniami. Okazuje się, że według niej dzisiejsze bajki nie mają pozytywnego wpływu na funkcjonowanie dzieci.

Reklama

Aktorka uważa, że produkcje filmowe, które są wyświetlane w kinach, agresywnie atakują dzieci bodźcami ze wszystkich stron. Według niej w filmie, na którym była z córką pojawiło się zbyt dużo laserów, jazgotów oraz innych hałasów. Olga dodała również, że nie dziwi jej zachowanie dzieci, które po obejrzeniu takiej produkcji zachowują się, jakby były po dopalaczach.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów gwiazdy. Większość przyznała jej rację i skrytykowała pojawiające się w kinach produkcje dla dzieci.To prawda, nie, sama wyszłabym najchętniej z kina już na początku. I Minionki i psy rozczarowały nas w tym roku

Dc liga... okropna. Córka płakała po tym filmie, mój wielki błąd

Mój synek po 10-15 minutach tej bajki zaczął mówić "niech mnie ktoś stąd zabierze!". No i zabraliśmy... Na lody - pisały fanki aktorki.

Olga Frycz - życie prywatne i kariera

Olga Frycz urodziła się 23 października 1986 roku w Krakowie. Jest córką aktora Jana Frycza. Ma siostrę, Gabrielę, która też jest aktorką.

Za role w filmie "Weiser" i w "Bożych skrawkach" była nominowana do Polskich Nagród Filmowych w kategorii najlepsza drugoplanowa rola kobieca.

W marcu 2010 roku otrzymała nominację do nagrody "Viva! Najpiękniejsi" w kategorii "Najpiękniejsza Polka". W 2016 roku była jurorką w programie TVP2 "Przygarnij mnie". W 2017 roku uczestniczyła w programie TVN "Agent - Gwiazdy".

Była związana z trenerem tajskiego boksu Grzegorzem Sobieszkiem. Para zaręczyła się 21 sierpnia 2018 roku. We wrześniu 2018 urodziła córkę Helenę. 18 października 2021 roku urodziła córkę Zofię, której ojcem jest podróżnik Łukasz Nowak.

Publicznie poparła kandydaturę Bronisława Komorowskiego przed wyborami prezydenckimi w 2015 roku.

Zobacz też:

Bohosiewicz szokuje na wakacjach Pokazała się nago!
Olga Frycz w końcu ujawniła, kto jest ojcem jej drugiej córki! Możecie go znać!

Olga Frycz została sama z dzieckiem. Przykre wiadomości

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Olga Frycz | Jan Frycz | Bronisław Komororwski | Agent - Gwiazdy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy