Reklama
Reklama

Koszmar Olgi Frycz. Przyoszczędziła na fryzjerze i sama pofarbowała sobie włosy. Efekt? „Kurczaczek”

Olga Frycz postanowiła przyoszczędzić na fryzjerze i zamiast udać się do profesjonalnego salonu, sama zabrała się za farbowanie swoich włosów. Efekt jednak wyszedł daleki od oczekiwanego i zamiast odcienia „silver”… uzyskała kurczakowy, jak zauważyła jedna z jej instagramowych koleżanek.

Gwiazdy i influencerki chętnie chwalą się swoimi metamorfozami w sieci. Niezależnie od tego, czy jest to odchudzona figura czy nowa fryzura. W tym drugim przypadku zazwyczaj autorami ich przemiany są znani fryzjerzy, którym potem wylewnie dziękują, publikując post w sieci.

Nieudana metamorfoza Olgi Frycz

Olga Frycz tym razem postanowiła przyoszczędzić i zamiast pójść do salonu, zakupiła farbę w drogerii. Następnie nałożyła ją na włosy w nadziei, że wyjdzie odcień "silver". Niestety, efekt okazał się daleki od oczekiwanego, co możemy zobaczyć na zdjęciach zamieszczonych przez nią na Instagramie. Olga Frycz nie omieszkała bowiem "pochwalić się" efektem.

Reklama

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, w których fani, a także znane koleżanki Olgi Frycz, wyraziły swoją opinię na temat nieudanej metamorfozy byłej aktorki.

Ania Starmach zażartowała nawet, że wygląda... wspaniale! Dodała również, że przypomniało jej się liceum. Bardziej wylewna była Maja Bohosiewicz, która przyjaźni się z Olgą Frycz. "Fajne. Takie nie za białe. @da_midays jutro jak odpali internet to się jagodzianką zadławi. Chociaż ... ona to lubi wyzwania" - napisała przyjaciółce.

Influencerka znana w sieci pod pseudonimem "sexyzaczynasięwgłowie" porównała z kolei Olgę Frycz do... "kurczaczka". Sama zainteresowana z kolei w odpowiedzi porównała się do... "jajeczniczki".

Z kolei jedna z fanek zażartowała, że gwiazda ma teraz podobny kolor włosów do... Donalda Trumpa!

A Wam kogo przypomina Olga Frycz?

Zobacz też:

Magda Gessler odejdzie za Edwardem Miszczakiem z TVN?! Nie do wiary, o czym się plotkuje!

Reklama Książę William i Kate emocjonują się na Wimbledonie. Księżna skradła całe show!

Kate Hudson topless raczy się kawką! Odważnym kadrem pochwaliła się na Instagramie...

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Olga Frycz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy