Reklama
Reklama

Olga Frycz została sama z dzieckiem. Przykre wiadomości

Olga Frycz (35l.) niedawno po raz drugi została mamą. Aktorka nigdy nie ukrywała, że będzie samotnie wychowywać dzieci. Na szczęście do kobiety pomocną dłoń wyciągnął jej ojciec, Jan Frycz (67 l.). Aktor i córka przez wiele lat mieli konflikt, ale teraz Olga może liczyć na swojego tatę!

Olga Frycz pochodzi z artystycznej rodziny. Jej ojcem jest aktor, Jan Frycz, z którym aktorka była przez wiele lat w konflikcie. Kobieta zarzucała mu, że porzucił rodzinę i związał się z inną.  Frycz na początku swej przygody w show-biznesie przyznała nawet, że taty prawie nie zna (sprawdź).

Na przestrzeni czasu ich relacje uległy ociepleniu i zbliżyli się do siebie. Odkąd Jan został dziadkiem, chętnie spędza czas z córką i wnuczką Helą (przeczytaj). Teraz rodzina ma jeszcze więcej okazji do celebrowania wspólnych chwil, ponieważ 35-latka niedawno po raz drugi została mamą. Na świecie pojawiła się jej córka Zosia. Olga nie ukrywa, że jest samotną matką. Z partnerem, Grzegorzem Sobieszkiem, ma córkę Helę, ale ich związek się rozpadł. Również z ojcem drugiego dziecka nie stworzyła związku.

Olga Frycz może liczyć tylko na niego? Ojciec pomaga jej w samotnym macierzyństwie!

Reklama

Jak donosi magazyn "Na żywo", to właśnie "Jan jako jeden z pierwszych dowiedział się, że jego córka urodziła. Aktor zaoferował też Oldze pomoc i poprosił ją, aby nigdy nie wahała się do niego dzwonić. Wprawdzie ze zrozumieniem przyjął deklarację 35-latki, że nie obawia się samotnego rodzicielstwa, ale z chęcią ją wesprze i zaopiekuje się wnuczkami". 

Już w przeszłości zajmował się Helenką i psem córki. Mężczyzna wie, że aktorka potrzebowała czasu, aby znów mu zaufać. Ich relacja w przeszłości należała do burzliwych. Na szczęście udało im się zakopać topór wojenny i dziś tworzą szczęśliwą rodzinę. 

Dodatkowo artysta nie traci nadziei, że Olga znajdzie jeszcze odpowiedniego partnera, z którym będzie chciała iść przez życie. Jan jest przekonany, że zaakceptuje każdą decyzję swojego dziecka. Teraz z dumą wciela się w rolę dziadka Heli i Zosi.

Kto jest ojcem dziecka Frycz?

Media plotkarskie długo próbowały dociec, kim jest ojciec drugiego malucha, bo aktorka długo nie chciała tego wyjawić. Tygodnik "Na Żywo" przeprowadził małe śledztwo i odkrył, że to niejaki Łukasz - ekonomista i założyciel Klubu Podróżników "Soliści". Z aktorką jednak nie udało mu się stworzyć związku...

"To jego Olga w końcu oznaczyła na zdjęciu z nowonarodzoną córeczką. Aktorka ostatecznie potwierdziła, że to on jest ojcem jej drugiej córeczki" - czytamy w tygodniku.

Zobaczcie również:

Olga Frycz pokazała brata. Fani od razu dostrzegli podobieństwo...

Bohosiewicz szokuje na wakacjach Pokazała się nago!

Klaudia Halejcio chciała wybudować dom. Dlaczego zmieniła plany?

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Olga Frycz | Jan Frycz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy