Reklama
Reklama

Olek Sikora nieźle odleciał. "Telewizja Polska jest ostoją polskości". Kurski będzie dumny

Olek Sikora (32 l.) to dziennikarz na stałe współpracujący z TVP. 32-latek w związku z programem "Wakacyjna Trasa Dwójki" postanowił skomplementować telewizję publiczną. To, co powiedział, zakrawa o parodię, która mogła wydarzyć się tylko w tym programie.

3 lipca 2022 roku odbył się pierwszy dzień festiwalu "Wakacyjna Trasa Dwójki. Lato, muzyka, zabawa". Koncert, który zaprezentowano w TVP, nosił nazwę "Koncert TVP Polonia z Wilna".

Show prowadzili Małgorzata Tomaszewska w duecie z Aleksandrem Sikorą. W pewnym momencie, zamiast prowadzić wydarzenie, prezenter postanowił zachwalać stację, w której pracuje.

Aleksander Sikora wychwala TVP pod niebiosa

W czasie trwania koncertu odbywającego się w ramach "Wakacyjnej Trasy Dwójki" Olek Sikora postanowił nieco podlizać się swojemu szefowi Jackowi Kurskiemu. 32-latek będąc na scenie, wyjawił, że według niego TVP jest ostoją polskości.

Reklama

Innym przykładem zakrzywiania rzeczywistości przez TVP jest pokazanie w "Wiadomościach" urywku serialu Netflixa, jako faktów. Sprawa dotyczyła nielegalnej migracji, która paraliżuje Europę.

Zobacz też:

Małgorzata Kożuchowska na Derbach 2022. Zaprezentowała fanom dziwną stylizację

Jennifer Lopez wyginała się zmysłowo i... spodnie strzeliły. Pupa wyskoczyła na wierzch?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksander Sikora | Małgorzata Tomaszewska | Jacek Kurski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy