Reklama

Reklama

Reklama

Jennifer Lopez wyginała się zmysłowo i… spodnie strzeliły. Pupa wyskoczyła na wierzch?

Jennifer Lopez (52 l.) nigdy nie narzeka na brak wrażeń podczas koncertów. Ostatnio w trakcie występu, kiedy wykonywała serię finezyjnych kocich ruchów, zaliczyła niemałą wpadkę. Jej kombinezon nie wytrzymał napięcia i puścił akurat na pośladkach. Dziura odsłoniła ciało!

Jennifer Lopez zaliczyła wpadkę na scenie

Amerykańska piosenkarka, Jennifer Lopez, zawsze stara się zadowolić swoich fanów, serwując im rozrywkę na najwyższym poziomie. Wokalistka inwestuje nie tylko w wymyślne teledyski, ale również w scenografię, stroje i całą oprawę swoich koncertów, które stają się show na miarę najlepszych scen świata. Zmysłowa Lopez nie boi się mamić widza swoimi kobiecymi wdziękami, które podkreśla za sprawą prawdziwie kocich ruchów. Jej profesjonalizm można dostrzec na każdym kroku.

Reklama

Ostatnio przytrafiła jej się wpadka. Podczas jednego z występów artystce pękły spodnie na środku pupy. Oczom widzów ukazał się kawałek ciałą Jennifer. Ona jednak nie przestała tańczyć i jak gdyby nigdy nic kontynuowała występ.

Lopez ma jednak wiele dystansu do siebie, więc zanim ubiegły ją media, opublikowała na swoim TikToku "kompromitujące" nagranie, które opatrzyła popularną melodią "Oh no" - Kreepy.

Jennifer Lopez - z ekranu na wielką scenę

Jennifer Lopez jest znaną amerykańską aktorką, piosenkarką popową, tancerką, a także projektantką mody i producentką. Rozwija się z powodzeniem również w roli bizneswoman. Swoją pierwszą rolę zagrała w wieku 17 lat w niskobudżetowym filmie "Moja mała dziewczynka". W 1997 roku w cieliła się w pierwszoplanową postać w filmie "Selena", za który została nominowana do Złotego Globu. Od tamtego momentu jej życie bardzo się zmieniło. Do tej pory Lopez zagrała już w dziesiątkach produkcji, a wśród najpopularniejszych wymienić należy: "Pokojówkę na Manhattanie", "Zatańcz ze mną" lub "Sposób na teściową".

W roli piosenkarki zadebiutowała natomiast w 1999 roku, wydając swój pierwszy album "On the 6", który osiągnął międzynarodowy sukces. Każdy kolejny krążek Jennifer cieszył się popularnością, a co za tym idzie, świetnie się sprzedawał. Szacuje się, że jej nagrania rozeszły się na całym świecie w liczbie ok. 75 mln egzemplarzy. Jej działalność muzyczna została uhonorowana nagrodami Americam Music Award i MTV Video Music Award. Co więcej, Jennifer była dwukrotnie nominowana do nagrody Grammy.

Zobacz też:

Edyta Górniak analizuje związki przez pryzmat ezoteryki. Gwiazda brnie w New Age?

Agnieszka Woźniak-Starak zmniejszyła biust. Fotki z Open'era nie kłamią

Demi Rose wypoczywa na wakacjach. "Nie mogę oderwać wzroku!"

Włochy: Tragedia w Dolomitach. Wielu zabitych i rannych po oderwaniu się fragmentu skalnego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy